Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől kerülhetem el az állandó...

Mitől kerülhetem el az állandó felfázásokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok

kb 2 havonta felfázok azt pár napig tart

ilyenkor fáj az egész alhasam és a medencém+jobb oldali vesém

állandóan zokniban vagyok télen nyáron de így is van egy időköz mikor jelentkezik

tudtok valamit tanácsolni? külföldi munka előtt állok és valami hatékony módszert szeretnék házilag

köszi 22/L



2013. ápr. 30. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez NEM felfázás, hanem fertözés. Menj el orvoshoz, amikor fájdalmaid vannak, ott vizeletvizsgálattal megállapitják, hogy mi a baj és adnak gyógyszert rá.


Ha már rendben vagy, akkor célszerü odafigyelni, hogy naponta legalább 3 liter folyadékot (viz, édesitetlen tea) fogyassz, ne egyél túl sok fehérjetartalmú élelmiszert. Emellett nem árt, ha hetente egyszer tartasz egy vesetea-napot, amikor (pl. Herbáriában) szabadon kapható veseteából iszol meg legalább 2 litert - de arra készülj fel, hogy ilyenkor igen sokszor kell pisilni menni, tehát úgy tervezd a napodat.

2013. ápr. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz! Nagyon elképzelhető,h gond van a veséddel,ami fenntartja a panaszaidat. A sok folyadék mellett nagyon jó hatású a tőzegáfonya,ami hugyút tisztító.

www.patikamagazin.hu/.../tozegafonya-kivonat-hugyuti-gyulladasokra.h

2013. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, mert amíg nem kezelik megfelelően, mindig vissza jön a fertőzés.
2013. ápr. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!