Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjen a feleségem nőgyógyás...

Elmenjen a feleségem nőgyógyászhoz? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
A feleségem menstruációja nyolc napja késik, nem tudjuk mi lehet az oka mert mindig védekezünk. Arra gondoltam, hogy esetleg az előző megfázásos betegség miatt vagy az arra szedett antibiotikum miatt is lehet a késés, bár ezt csak feltételezem. Szeretném, ha elmenne a nőgyógyászához de ő fél, mert az anyja szerint ha terhes és az orvos úgy vizsgálja meg akkor megeshet, hogy elvetél. Én ezzel nem értek egyet és ezt hangoztattam is, de mivel az anyósom elég régimódi ezért még mindig azt hiszi, hogy olyan barbár módon vizsgálnak a nőgyógyászok mint régen. Ilyesmiről még nem is hallottam, hogy a terhesség korai szakaszában megvizsgált nők elvetélhetnek, de az anyósom köti az ebet a karóhoz és nem hajlandó egyetérteni velem. Ennek ellenére én vagyok a lánya férje és az lesz amit én megbeszélek vele. Szóval tanácsra és egy kis felvilágosításra lenne szükségem a dologgal kapcsolatban.

2013. ápr. 29. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Jó látni amúgy, hogy férfi ennyire törődik ilyennel! Gratulálok :)

És majd megírhatod a fejleményt

2013. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy a sötétség az anyósnál... a feleséged pedig nem önálló annyira, vagy te irányítod, vagy a mama. Ez nekem egy picit fura, persze nem kapcsolódik a kérdéshez.

Pozitív teszt után orvoshoz kell menni.

2013. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, várhattok még az orvoshoz menéssel. Simán csúszhat a betegség, gyulladás, sőt az antibiotikum miatt is. Nekem is késett már emiatt 2 hetet, aztán mintha mi sem történt volna. Ha nem jön meg egy hónapon belül neki, akkor tényleg el kell menni.
2013. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hát igen, az anyósom eléggé maradi és buta. Egy csomó népi hiedelemben hisz és ezek jócskán befolyásolják az életét de nem akarom, hogy a miénkre is hatással legyenek ezek a butaságok. Tisztelem az önzetlenségét és a segítőkészségét, de mint tanácsadó az ilyen helyzetekben, hát nem valami jó.


Ma már sajnos nem tudtam eljutni a gyógyszertárba, úgyhogy elhalasztottuk holnapra a tesztet. A fejleményekről majd írok.

2013. ápr. 29. 22:37
 15/20 anonim ***** válasza:
Úgyis jobb reggeli vizeletből. Ha megoldható, szaladj el tesztért, addig feleségednek, ha nem okoz gondot, tartsa vissza. (de amúgy az is jó, ha sokáig nem volt előtte)
2013. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

8 nap késés miatt miért kellene orvoshoz menni???


Vegyetek tesztet.

2013. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges még nőgyógyászhoz mennie 8 nap késés miatt. Úgyse tudná megállapítani még a doki.
2013. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na csinált a feleséged tesztet? Mi lett az eredménye?
2013. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
terhes lett nődokinál voltatok?
2021. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
:D Lassan 7 éves a gyerek, ha terhes lett.
2021. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!