Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Baj van velem,...

Miért van ez? Baj van velem, vagy nem állt még be?

Figyelt kérdés
Januárban jött meg először,12 vagyok. azóta fixen másfél,kéthetente van és nagyon idegesít. ez természetes vagy valami bajom van??? 12/L

2013. ápr. 28. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Oo, meg kb 6 evig normalis, ha nem rendszeres, most meg bov3n ok:)

Szoval nincs semmi baj:)

De am vezess rola naplot... marmint eleg a datumokat felirni, nem kell hozza regenyt irni:D es akkor hosszutavra hasznos lehet majd

2013. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vezetem
2013. ápr. 28. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
jogsi nélkül, enye!
2013. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocs, visszavonom. most látom már jó kategben van.
2013. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyakran menstruálsz, jobb lenne ha szólnál Anyukádnak és orvoshoz mennétek!
2013. ápr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez mit jelent?

Ugyanolyan erősséggel, több napig tart mindig?

2013. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy minden második peteérés lenne esetleg.

Ne idegesítsd magad, még a te korodban sok minden lehetséges, ami mind természetes.

2013. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Másfél-kéthetente jelentkező menstruációt nem lehet látatlanban természetesnek venni!!!
2013. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még normális,nekem 11 évesen jött meg és bizony az első 2 évben 10-12 napig volt mensim,na nem erős,de a fél hónapot mensivel töltöttem.Eben a korban van akinek meg 2-3 hónapig nem jön meg aztán meg megjön újra és van akinek csak pár napig tart(3-6),a másiknak meg sokáig 10-14 napig is akár,és van akinek meg hasmenése van mensikor,valaki meg görcsöl.ez mind normális még ebben a korban.
2013. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De a 1,5 és 2 hetente előforduló mensturáció is normális megmondom hogy mért,mert ha neki sokáig tart még a mensije tehát több napig,akár 10-14 napig akkor normális,ezt nekem anno a gyerekorvosom is mondta, mindig rendszeresen jött meg,csak sokáig tartott és mondta úgy kell számolni hogy megjön monjuk 1.-jén és tart 14.-éig és utána rá 10 napra megint megvan(tehát 10 nap pihi van),ez azt jelenti,hogy 24.-ét írunk tehát valójában 23 nap telt el az első mensturációs nap óta,ezt így kellett számolnom.Röviden az első mensis napomat kellet számolni a következő mensi első napjáig,nem számított hány napig tartott.
2013. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!