Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 vagyok és nem nő a mellem...

14 vagyok és nem nő a mellem és nincs menzeszem sem mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok szeptemberben töltöm a 15öt és megyek gimibe de nincs túl nagy önbizalmam vagy is önbizalom hiányom van és pesszimista mivel nincs mellem még a 70/A-s melltartó is nagy és az évfolyamról egyedül nekem nincs még havi vérzésem mit tehetek ? kérlek segítsek nekem

ui.:igaz ez nem annak az előjele hogy mendő vagyok?


2013. ápr. 28. 17:33
1 2
 11/20 piriiiiii ***** válasza:
Sportolsz valamit, kérdező? :)
2013. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
és még egy toppot sem tudok úgy felvenni hogy jól álljon vagyis úgy hordok toppot hogy a topp és rá egy cipzáras pulcsi:(..
2013. ápr. 28. 17:54
 13/20 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Értsd meg kislány, hogy senkit nem lehet a testi fejlettsége alapján megítélni, hiszen senki nem tehet róla, hogy milyen ütemben fejlődik. Ha azt hiszed, hogy egy nagy mellű lány értékesebb, akkor óriásit tévedsz!!!
2013. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

és ha ilyen "melltartó" szerű toppot hordok az segítene?

?a melltartó gátolja a növésben?

2013. ápr. 28. 18:02
 15/20 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen. Első voltam megint.
2013. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni,mint vársz.Valószínűleg későn érő típus vagy.Aki meg ezért cikizik,az hülye,ne foglalkozz vele.Mindenki más ütemben érik.Nekem 16 évesen jött meg,soha nem cikiztek ezért.
2013. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Semmit! Ez teljesen rendben van így.
2013. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én júliusban töltöm a 15-t és tudom milyen érzés. a mellem 11 évesen kezdett el nőni,mégis alig töltöm ki a b kosarat(az a már kicsi,a b meg furcsán áll vagy nem tudom).és nincs formája se.

ha a mellnövekedést nézzük akkor nekem elvileg 12-13 évesen kellett volna megjönnie,ehhez képest 3 hónapja múltam 14,amikor megjött. még csak most volt 7 hónapja az első... lehet,te ennek is örülnél,viszont ha a többiek "érettségét" nézzük,nem jó arány. nálunk a többségnek 12 évesen jött meg,az egyik fejlettlenebb csajnak 13 évesen,előbb mint nekem. tök ciki volt. persze nekem volt közrejátszó dolog,ami befolyásolta,de akkor is égett az arcom,még a barátnőm is kiröhögött... nyugi,visszavágtam mással :)

mivel nálunk már minden lánynak megjött,inkább a mellméret a téma. nos,nekem van az egyik legkisebb. de megnyugtat,hogy az évfolyamon a ribi csajnak még kisebb van :D rá is alig jó a 70a (nekem a számok alapján 75b,de már írtam hogy nagynak találom).

nő egyáltalán a melled? ha igen,akkor tudnod kell,mikor kezdett el nőni,mert normál esetben 2 évvel a mellnövekedést követően jön meg az első menzesz.

és a késői mensi nem befolyásolja a termékenységet a későbbiekben. az egyik nagymamámnak 17 évesen jött meg és 9x szült,most 8 gyereke van(és állítólag volt még párszor terhes).

remélem segítettem.

14L :)

2013. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
figyu nekem 8. után, nyáron jött meg először, ne idegeskedj. :)
2013. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27%

Mi az, hogy baromság? Hát, nem tudom, hogy a kínaiban kapható max C-s melltartót hogyan húznám fel az F-es melleimre!

A görcsölés meg fájdalomcsillapítóval is ugyanolyan jó móka! Emlékszem, amikor még nem szedtem fogamzásgátlót, menyire jók voltak a 45 perces, de főleg az összevont másfél órás tanórák: óra végén felálltam, elöntött a vér, és totál átázott a nadrágom. Élvezet volt, komolyan mondom. Meg a lobogó mellek tornaórán. Még 18 évesen is tornadresszt, meg rá egy leszorítós 8 évesekre való toppot hordtam, hogy ne mozogjanak. K.rva jó volt! Na, ezeket várja olyan izgatottan. Én tényleg nem értem! Voltak mindenféle osztálytársaim, és soha senki senkit nem piszkált ilyesmi miatt.

2013. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!