Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 vagyok és nem nő a mellem...

14 vagyok és nem nő a mellem és nincs menzeszem sem mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok szeptemberben töltöm a 15öt és megyek gimibe de nincs túl nagy önbizalmam vagy is önbizalom hiányom van és pesszimista mivel nincs mellem még a 70/A-s melltartó is nagy és az évfolyamról egyedül nekem nincs még havi vérzésem mit tehetek ? kérlek segítsek nekem

ui.:igaz ez nem annak az előjele hogy mendő vagyok?


2013. ápr. 28. 17:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen, mert a melled 20 éves korodig is nőhet, a menstruációdnak meg 16 éves korodig kell megjönnie. :)
2013. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd abba a rinyálást! Ha nagyon nem megy, akkor cseréljünk egy pindurkát, mert nekem 10 évesen megjött, és 8 évesen már nőtt a mellem! Egyik sem olyan hú, de kellemes dolog! Örüljél, hogy akkor mész úszni, amikor akarsz! Hogy nem fogod görcsök közepette "élvezni" a nyaralást! Hogy nem kell 10 ezret adnod ki egy melltartóra, mert semelyik másik nem jó!
2013. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 piriiiiii ***** válasza:
Várj. :)
2013. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
ideje elmenned egy nőgyógyászhoz, aki majd el fog küldeni vérvételre. hormon probléma is állhat a háttérben, amit gyógyszerrel nagyon könnyen helyre lehet hozni.
2013. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de attól félek hogy a gimnáziumban majd cikizni fognak mert most vesszük a szaporodást bioszból és most is engem cikiznek...:(
2013. ápr. 28. 17:38
 6/20 acelsziv ***** válasza:
79%
Akkor kérd meg a biosztanárt, hogy verje a hülye fejükbe, hogy nem mindenki indul be 10-12 évesen és ebben semmi rossz és szégyellnivaló nincs.
2013. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mendő semmiféleképpen nem vagy... :D helyesen meddő, és nem hinném, hogy ez annak a jele.

egy kedves barátnőmnek csak 16 éves korában jött meg, a cicije pedig még most is nagyon pici (20 éves). teljesen egészséges felnőtt lett, az alakja gyönyörű (sportos), mellesleg pedig nem a méret, hanem a forma számít. szóval türelem cicit terem :)

2013. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Aki azért cikiz mert kicsi a melled és nem menstruálsz, annak az értelmi képességeivel nagyon komoly gondok vannak, és nem gimnáziumba való, hanem óvodába!
2013. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 piriiiiii ***** válasza:
100%

A kettesnek írom: egy fiatal lányka még izgalommal telve várja a nővé érést. Én is vártam.

Szerintem ez nem rinyálás, teljesen jogos, hiszen azt várja, hogy tök jó dolog történjen vele. Szerintem a menstruáció egyáltalán nem vészes. Szerintem minden csak hozzáállás kérdése.

Ez a 10 ezres melltartó is oltári nagy baromság, meg a görcsölés is. Van, akinek sokszor görcsöl a hasa, de szülni sem egy leányálom, mégis ETTŐL NŐ A NŐ!

2013. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
de rá legalább jó min a 70/A-s melltartó de rám még az is nagy és nem szeretek fürdőbe se menni mivel nincs mellem és a bikini sem áll jól sok 6-os fejlettebb nálam és én még nyáron is garbókba meg jóó bő pulcsikban járok mindenhova...:( nincs olyan ruha ami így is jól állna.:((((
2013. ápr. 28. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!