Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap túra és ma megjött?!

Holnap túra és ma megjött?!

Figyelt kérdés
Hogy cseréljek tampont az erdőbe??
2013. ápr. 28. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm, nem megoldhatatlan, bár kissé necces, de ha nem extrém erős a vérzés, akkor egy extra méretű tampon és vastagabb betét segítségével mondjuk 6 óra még áthidalható. Én ezt tenném hosszabb túránál pedig keresnék wc-t, nem szoktam civilizációtól távol túrázni, minimum kocsma pedig sok faluban van :)

Az erdei tamponcseréhez megfelelő tetthely, zacskó (nyilván nem szemetelünk), víz kell, végülis az sem egy lehetetlen vállalkozás.

2013. ápr. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem tudsz rendesen kezet mosni, akkor ne tampont használj, hanem vastag betétet, akár kettőt is, és vegyél egy szorosabb, de még kényelmes bugyit.
2013. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,milyen erős a vérzésed.Én nem javaslom a tampont,mert ki tudja,tudsz-e rendesen kezet mosni csere előtt.Ha nem túl erős a vérzésed,akkor elég egy éjszakai betét is.
2013. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz a kérdést ma irtad már ki, de gondolom most volt a túra vasárnap. én is járok teljesítménytúrákra, szerencsére legtöbb elhalad valami faluba, ahol van kocsma. erdőben nem a leghigienikusabb semmi szempontból sem.


viszont én első két nap biztos nem mennék sehova, olyankor nagyon görcsölök (gyógyszert szedek olyankor), de még igyis baromi gyenge vagyok.

2013. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tudtam az erdőbe cserélni végül. ment a zöld mindenkinek!
2013. máj. 12. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!