Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez gomba lehet?

Ez gomba lehet?

Figyelt kérdés
Decemberben felrakattam tippes műkörmöt, fent volt cagy 2 hónapig, aztán már láttam hogy valahol jó le. így lszedtem magamnak :S elég nagy hülyeség volt, mert a körmömből is jött le :S most már a körmöm felszíne rendben van, de valahogy így belevegősödött. tehát a fehér rész már a felénél van. és ahol a műköröm alja volt, ami már szinte teljesen lenőtt, ott sárgás. ez gomba lehet? :S ha igen, mit csináljak? május 22én lesz kozmetikus viszgám, és ott semmi körömlakknak nem szabad lenni a körmökön. mit csináljak hogy addigra elmúljon? így nem jelenhetek meg ott mert nézik a körmöket is :SSSS

2013. ápr. 27. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak sárgás az még nem tragédia. Nekem egyszer volt ilyen porcelán köröm alatt ( soha nem mentem vissza ahhoz a körmöshöz). Vegyél valami gombaölő spray-t és naponta többször fújd be vele. Nekem bevált. :)
2013. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. de attól ez a belevegősödés is elmúlik?vagy az csak akkor ha lenő?
2013. ápr. 27. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz!
2013. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem hinnem h gomba lenne. A mukormok nagyon tonkreteszik a kormoket honapokba is telhet mire ujra egeszseges lesz. Probald meg egy atlatszo koromlakkal bekenni hatha javit rajta vmit. Vagy azt sem szabad?
2013. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyrészt azt sem szabad, teht teljesen tiszta körmökket kell megjelenni, másrészt az semmit nem javít rajta:/ ugyan úgy látszik minden csúnyaság :/ mindjárt lefotózom és elküldöm
2013. ápr. 27. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt is leírom, hogy nem a műköröm teszi tönkre a körmöt, hanem vagy a műkörmös, vagy a kérdezőhöz hasonló műkörmöt viselő nők, akik megunják és letépik maguknak. Egyébként meg a kép tényleg sokat segítene
2013. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak nemtudom hogy kell ide felrakni:S
2013. ápr. 27. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!