Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges, hogy van valami...

Lehetseges, hogy van valami bajom?

Figyelt kérdés

Mar haromnegyed eve rendszeresen menstrualok, de most mar ot napja meg kellene jonnie, de nem jon, csak nagyon faj.

Meg szuz vagyok es nem is szedek semmit.


2013. ápr. 27. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még semmi gond, de ha a következő hónapban is kimarad, akkor a biztonság kedvéért menj orvoshoz.
2013. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fáj?? Nem lehet h vmi fertözés? Vagy csak felfáztál? De az is lehet h nincs semmi baj. Vár még pár napot ha nem javul a fájdalom és nem jön meg akkor szztem menny el orvoshoz. Sok szerencsét. :)
2013. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, 17 éves korodig előfordulhat még az is, hogy hónapokig kimarad. Rendszeressé csak 17 éves korodra kellene beállnia.
2013. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Ma megjott, csak eleg fajdalmas gorcsok kisertek. De hala az egnek, mar nem faj.
2013. ápr. 28. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, jü egészséget!
2013. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!