Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy egy hónapban...

Miért van az hogy egy hónapban kétszer is megjön a menzesz? Tehát megjött és amikor elmúlik akkor 21 nap múlva megint megjön?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Akárhogy is számolom, ha elmúlik és 21 nap múlva megjön, az sehogy sem kétszer egy hónapban.
2009. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nembaj de közelvannak egymáshoz és ez baj??
2009. szept. 24. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

nem baj. egy normális ciklus, amikor nem szed fog. gátlót az ember, 21-32 napos közt normálisnak tekinthető. Mikor én nem szedtem tablettát voltak sokszor egymást követő 21 napos ciklusaim, volt mikor egyik hónapban 25 napra jött meg a következőben 32 napra....

Ha zavar, irass fel fog. gátlót igy garantált a 28 napos ciklus minden hónapban.

2009. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert akkor annak a jele h terhes vok??
2009. szept. 24. 18:42
 5/5 A kérdező kommentje:
meg amm is számoltam és csak kb17 nap volt a kettő között szóval?? és csak 14 vok...:S
2009. szept. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!