Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti zabálás?...

Menstruáció előtti zabálás? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
Nekem ez hónapról hónapra rosszabb, mit tegyek most is folyton az jár a fejembe mit kellene ennem, képes vagyok felkelni és kimenni a konyhába. Nem bírom, gusztustalan!!!!
2009. szept. 23. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. :( Ráadásul nekem kimaradt egy hónap (szokott), és egy hónapja ezt csinálom. :(((
2009. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél BIO CRÓMOT elveszi,enyhíti az éhséget és az éddesség utáni vágyat! Nekem bejött,már "csak"eszem,nem zabálok a menses előtt!
2009. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És állandóan szeded vagy csak előtte?
2009. szept. 24. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok folyadék!! Ilyenkor szomjas vagy, azért is nem tudod mit ennél. Nagyon hasonló a két érzés. Ha azt érzed megennél vmit, igyál meg egy pohár vizet(ez oldja a szomjat a legjobban, nem is hizlal)És 10 perc múlva még mindig éhesnek érzed magad, csak akkor egyél, de ne nassolj, mert attól csak rosszabb lesz. 5. hónapja ez vált be nekem.
2009. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!