Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek volt már...

Lányok! Nektek volt már olyan, hogy valamelyi tanárotok megtudta, higy megvan?

Figyelt kérdés

Pl. arra gondolok, hogy versenyre mentetek egész nap, és megtudta. Vagy nagyon fájt a hasad, és meglátta, megkérdezte. Tesin is estleg. Stb.

Kérlek írjátok le a sztorit, meg, hogy milyen tanárral volt.



2013. ápr. 14. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt egy tanárom OKJ-n, akivel sörözni jártunk iskola után. Infót tanított. Ő bevallotta, hogy ha leguggol lányok mellé, érzi a vérszagot, így tudja kinek mikor van meg.
2013. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Énektanár kérdezte, mikor nagyon rosszul voltam, Tesi tanárnak meg mindig mondtuk, mert könnyített tesizhettünk...

Ugye nem azon izgulsz, hogy mit fognak szólni? Ez egy teljesen természetes dolog!

2013. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem... Csak egy kicsit furi lenne..
2013. ápr. 14. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Érzi a vérszagot. Csak nehogy vámpír legyen.
2013. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,tesi órán mindig megszoktuk mondani ezt,nem szégyen.
2013. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, sose felejtem el.Középsulis voltam, kb 13 éve történt az eset:)

Osztályfőnököm pasi volt és előző nap az utolsó órát ellógtam (nem emlékeszem már miért).Barátnőm kitalálta, h mondjam azt, h "átáztam" és muszáj voltam hazamenni.(Mindenkivel volt már vagy lesz ilyen, váratlanul megjön és na... ) :)))

Mondom is ofőnek nagy bűnbánó fejjel:Tanár úr, azért hiányoztam tegnap mert átáztam, haza kellett mennem.

Ofőm néz rám ezzel a rettentően értetlen bamba fejjel, látszott, fogalma nincs miről beszélek :D (Hát na, pasi volt) :D

Megismételtem kicsit nyomatékosabban:Haza kellett mennem átöltözni mert ÁT-ÁZ-TAM.Még mindig csak pislog.Erre megszólal:Hogy-hogy átáztál, tegnap nem is esett az eső.(De még az az értetlen fej hozzá) :D Erre barátnőm már fuldokolva a röhögéstől:Megjött neki, tanár Úr! :D

Na ilyen vörösnek még nem láttam tanárt életemben:))))

2013. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Heh, utolsó, ez jó sztori! :DDD
2013. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
tesi tanár(nő). meg asszem az ofő valaki másnak az első mensijéről is tudott. maximum még akkor talán a nyelvtan tanár(nő) amikor az egyik lány kicsit sem feltűnően elkéredzkedett wc-re és betéttel ment ki.
2013. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
A menstruáció a világ legtermészetesebb dolga!
2013. ápr. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért a levegővétel még természetesebb!
2013. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!