Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így jó lesz? (segítség-hüve...

Ez így jó lesz? (segítség-hüvelygomba gyanú)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdán jelentkezett a viszketés és a darabos fehérfolyásom. Akkoriban nagyon intenzív volt. Sajnos külföldön vagyok, így nem tudtam dokihoz menni és a 7végén nincs nyitva a gyógyszertár sem. Holnap mennék el és vennék Betadine hüvelykúpot. Mivel itthon voltam, ezért 3* zuhanyoztam és tisztasági betétet használtam. A folyásom egyre kevesebb és a viszketés is csak időnként jön elő. Viszont a szaga kb olyan, mint az élesztő-é.

A kérdésem az lenne, hogyha Betadine hüvelykúpot használok, helyre jövök?

Előre is köszi!


2013. ápr. 7. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahogy mindenképpen meg kéne oldanod, hogy orvoshoz menj, mert csak kenetvétellel lehet megállapítani, hogy mi bajod van, és csak így kaphatsz megfelelő kezelést.
2013. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos a candida az egy élesztőgomba, szóval esélyes hogyha olyan a szaga akkor az is.


Tehát ha a Betadin megoldás a hüvelygombára, akkor velhetően megoldás lehet számodra.


Alternatívaként említeném meg a yoghurtos tampont, nagyon jókat írnak erröl a megoldásról. És még patikába sem kell menni miatta.


Illetve személy szerinte én erősen gyanakszom, hogy ha valakinek akárhol a testén/testében gomba problémája van, akkor a gyomrában is az van.


Javaslom ezt átnézésre:

[link]

2013. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a yoghurtos tampont ajánlóhoz.

+betadine kúp.

2013. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ági83 válasza:
Sikerül helyre jönni azóta?
2017. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!