Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba? Ha igen, mit...

Ez hüvelygomba? Ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éget, viszket és szúr odalent, de 14 vagyok, és átnéztem, hogy mitől lehet, max attól hogy sok csokit eszek..? Anyukámnak nem merem elmondani...
2013. ápr. 6. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és, tegnap kezdődött, ha nem csinálok vele semmit lehet valami bajom?
2013. ápr. 6. 17:33
 2/6 anonim ***** válasza:
bűzös folyás van? valszeg valamilyen fertőzés nőgyógyászhoz kellene menni. elkaphattad bárhol, uszodában, vagy a suliban a wc-n is akár. anyukádnak szólj nyugodtan nincs ebben semmi ciki
2013. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha elhanyagolod, vagy félrekezeled, meddő is lehetsz. Ezért kell orvoshoz menned. Egyébként az sem biztos, hogy hüvelygombád van, de ha az is van, akkor is csak kenetvétellel lehet megállapítani, hogy milyen fajta, és ennek megfelelő kezelésre van szükséged.
2013. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mocskos( ¯(∞)¯ válasza:
Igen tuti hogy a csoki a hibás. Ha túl sok csokit eszel egy egész gomba teleped lesz.
2013. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gomba akkor yoghurtos tampon. Pl. Szerintem abból nem lehet bajod, ha véletlen mégsem gomba.
2013. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Yoghurtos tampont támogatom.
2013. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!