Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhet a fenekem?

Mitől vérezhet a fenekem?

Figyelt kérdés
Régebben is volt ilyen problémám, de akkor csak kicsit volt véres a wc-papír. Tehát nem az a problémám, hogy a székletem véres lenne, hanem a végbél tájánál lehet valami gond. Nemrég elmúlt időszakban volt hogy kicsit keményebb volt a székletem, de akkor ezt nem tapasztaltam. Pár napja már éreztem hogy enyhén viszketett, mintha valamiféle seb gyógyulna, de nem vagyok biztos benne. Szóval mitől lehet ez? Aranyerem nincs.
2009. szept. 21. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz fordulj szerintem
2009. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg tükörrel :)Simán lehet látni, ha valami kívül van, aztán írd le, hogy mi volt :)
2009. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
semmi látható nincs ott
2009. szept. 21. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól még lehet, hogy aranyér, csak nem bújt ki, és azért vérzik.Olvass utánna, és menj el orvoshoz.
2009. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmmm érdekes,lehet csak megrepedt mert erőlködtél...Lehet sipoly is,ami már a végbeleden kanyarog(nekem ez volt) a legrosszabb esetben de isten ne adja,lehet előjele a daganatnak is.Nem hiszem h ez utóbbi,de jobb lenne minél hamarabb orvoshoz fordulni,menj fel a sebészetre,ott megnéznek majd küldenek tovább:)
2009. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj orvoshoz,ezt nem szabad elkönnyelmüsködni!!
2009. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vérezni leginkább a belső aranyér szokott és az ugye nem látszik. Másik oka lehet végbélrepedés, de az erős fájdalommal jár.
2009. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!