Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem idétlennek magam...

Miért érzem idétlennek magam a melleim miatt? Lányok/nők ti nem éreztek így?

Figyelt kérdés
Túl nagyok. És utálom őket. Szerencsére nem az alakjukkal van bajom, hanem magával azzal, hogy vannak. Túl szembeötlőek, szinte szemtelenül "beletolakodnak" az ember képébe, ha olyan felsőt veszek fel, ami kivágott, ha meg zártat akkor meg még rosszabb. Mint egy töltött galamb. És nem is vagyok túlsúlyos, tehát sokkal jobban szembeötlőek, de nagyon nem szeretem őket, idétlenek érzem magam. Nincs valaki, aki hasonlóan érez? Szerintetek nem idétlen? Mit tegyek, hogy ne szégyelljem őket, lehet már ez nem is normális? :(
2013. ápr. 6. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom inkább az a zavaró,hogy észreveszik mások és jól megnézik.biztos,hogy nem idétlen,az ember általában az alkatához passzoló kellebleket növeszt.Később,amikor már szeretnéd,hogy nőként nézzenek rád,majd nagy hasznát veszed.Addig csak annyit tehetsz,hogy direktbe nem hangsúlyozod ki.
2013. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én cserélnék veled :(
2013. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ első! Másodiknak, valószínű akkor én i veled. Egyszerűen nem tudok velük megbarátkozni és igen pont az zavar, hogy megnézik, még a nők is, de ez olyan gáz. :/
2013. ápr. 6. 10:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Vedd azt az eszedbe ,hogy sokan szeretnének hasonlót ! Sőt , nem vagyunk egyformák , fontos az egyéniség ! ;) abszolút nem zavaró , lehet te úgy érzed,hogy sokan megnézik , de feltételezhető,hogy akár irigységgel nézik ! :)
2013. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

de,én érzek így,csak nálam pont fordítva van. normális a súlyom,alkatom,de mégis kicsik a melleim és csak akkor nőnek ha hízom. viszont nem akarok kövér lenni csak azért hogy nagy melleim legyenek. amiről meg tudom hogy mellnövelő,attól kövérebb is leszek,szóval nem sokat érnék vele. persze,nekem még nőhetnek,de nem hiszem hogy sokat fognak :(

inkább legyen nagy,mint kicsi! pár ok,hogy miért nem előnyös a kis mell:

1: hülyébben állnak a felsők,

2: kislányosít,

3: a férfiak fele rád sem néz,

4: nem tudsz normális fürdőruhát találni magadnak,

5: ha van egy szép pólód vagy ruhád,ami kivágott stb és azzal csak a szép mell mutat jól,akkor a melltartó készlet felének kapásból push-upnak kell lennie.

6: ha a barátoddal eljutnátok "odáig",akkor paráznál hogy ki fog-e röhögni(persze hogy nem fog,de eszedbe jut)

7: később lehet hogy odáig fajul a helyzet(mert nem érzi emiatt nőiesnek magát egy nő) hogy implantátumot szeretne.


lehet hogy másnál ez máshogy van,de összegzésben ennyi az én szemszögemből.és azt tapasztalom hogy mások is így vannak vele.

örülj annak,amid van,mert lehet hogy valaki 3 élet alatt összesen sem tud majd akkora mellet növeszteni,mint ami most neked van.

2013. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a válaszod elgondolkodtató! Kicsit talán másképp nézek rájuk, de még így is azért van bennem egy kis komplexus. :(
2013. ápr. 7. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen alkatú és mekkorák a melleid? Ha sem a viselkedéseddel, sem az öltözködéseddel nem hangsúlyozod őket, akkor egy fokkal kevésbé néznek meg és idővel úgyis hozzá fogsz szokni, később pedig lehet, hogy még büszke is leszel rájuk :)
2013. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne legyenek ez miatt komplexusaid,a nők 85%-ának a kis mellei miatt aggódik.Ugye te sem gondolod komolyan,hogy azért nézi meg őket mindenki,mert csúnyák,esetleg nem tetszik nekik,a nők pedig irigyek.Legyél büszke arra,amid van,ne múljon el úgy az életed legszebb korszaka,hogy nem öltöztél ki,és nem érezted jól magad.Hidd el,bánni fogod!:)
2013. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem undorító csőmelleim vannak. Egyszerűen eldeformálódottak.

Úgyhogy szerintem nem kéne emiatt paráznod, én bármelyik másodpercben cserélnék veled. :')

2013. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyugodtan jöhet még vélemény és talán visszaveszem akkor a gondolataimat, hiszen látom, hogy sokan vannak még hasonló helyzetben, hogy nem elégedettek azzal amit "kaptak".
2013. ápr. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!