Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért végzem? Lehet összefüggé...

Miért végzem? Lehet összefüggés? Nőgyógyász? Sürgősségi?

Figyelt kérdés

1 hete elmúlt a menstruációm,de ma újra véreztem. Kb fél éve megállapította a nőgyógyász,hogy méhszájsebem van. Kaptam rá gyógyszert és krémet is. Gyógyszert szedek,de tegnap és tegnap előtt elfelejtettem beszedni. Jelenleg nem élek nemi életet,gondlom/tam ebből nem lesz gond.


Köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 5. 13:45
 1/8 A kérdező kommentje:
A gyógyszer kihagyása miatt lehet? Máskor is előfordult már,hogy kihagytam 1 szemet,de most 2 maradt ki egymás után.
2013. ápr. 5. 13:47
 2/8 A kérdező kommentje:
vérzem*
2013. ápr. 5. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
A méhszájseb komoly dolog. Lehet rákmegelőző állapot is. Vedd komolyan az orvos tanácsát!
2013. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a kihagyás miatt jött meg előbb a vérzésed.
2013. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most hogyan tovább? Folytassam a levél beszedését? Gondolom igen.
2013. ápr. 5. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése alatt a ciklust a tabletta szedése tartja fenn. A 7 napos szünetben leesik az ösztrogén szint és megvonásos vérzés jön létre. Azzal,h nem vettél 2 tablettát,ugyanúgy történt,leesett az ösztrogén szinted.
2013. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Folytasd,de számítás rá,h a következő szünetig esetleg pecsételő vérzésed lesz. És a fogamzásgátló hatás ilyenkor nem kielégítő.
2013. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 5. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!