Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a végbélnyílásom,...

Miért fáj a végbélnyílásom, ha megvan a menstruációm?

Figyelt kérdés
És akkor is ha éppen kakilok.

2013. ápr. 3. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kakilásnál fáj, akkor keményet kakilsz, és felsérti a végbélnyílásod.
2013. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy a végbélnyílásom csak akkor fáj, ha épp megvan a mensi, + akkor még jobban ha épp ürítek.
2013. ápr. 3. 16:56
 3/12 anonim válasza:
ez nálam is így van , és még anyám hülyének nézett:D
2013. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, és eléggé félek, mivel neten utánanéztem, és lehet ez meddőségre utalhat. Bár lehet hülyeség, jobban járok, ha meglátogatom a nőgyógyászt.
2013. ápr. 3. 17:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Na látod, ebben igazad van! A legjobb ha meglátogatod a nőgyógyászt, és legalább megnyugszol. :)
2013. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is szokott néha, eleve nekem szokott olyankor székelési ingerem is lenni, azt hiszem hogy kell leülök a wc-re aztán kiderül hogy mégsem. nyugi ez telejsen normális dolog. Van akinek a dereka fáj ilyenkor van akinek a hasa van akinek a végbélnyilása. Nekem pl a derkam sosem fájt még ilyenkor... Az meg hogy meddőségre utal örült nagy hülyeség az tuti. 29/N
2013. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eddig sose voltak ilyen problémáim, kb az utolsó 3 hónapban kezdett előfordulni, hogy fáj a végbelem, meg ha a wc-n végzem a dolgom. Most hamarosan meg fog jönni, érzem megint, hogy fáj a végbelem, meg ha wc-zek, akkor is. Ezért is írtam ki ezt a kérdést. Ez a derékfájásos kijelentésed meglepett, mert most eléggé fáj, hátul, a vesémnél is. Viszont ebben ez az első, hogy ilyen előfordul.
2013. ápr. 3. 18:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Néha változnak a tünetek. Nekem pl van hogy egyáltalán nem fáj, van hogy igen. Van hogy ahasam fáj és a a végbelem egyáltalán nem van amikro emg igen. ezek változhatnak, bár ha még meg sem jött nem biztos hogy kéne lennie már a fájdalomnak. Amikor nincs meg egyáltalán nics soha ilyen tüneted? Mert ha ennyire a mestruációhoz köthetö akkor tuti hogy amiatt van.... De persze nem árt megkérdezni egy orvost.
2013. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem világ életemben ez volt, amióta megvan a mensim, hogy mindig éreztem már 1 héttel azelőtt, hogy megjött volna, mármint a fájdalmat. Ha abszolút, közelében sem vagyok a mensis időszakomnak, egyáltalán nem fáj semmim.
2013. ápr. 3. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor tuti csak a mensi miatt van és nagy valószinüséggel semmi rendellenes nincs benne.
2013. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!