Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS jár hiperprolaktinémiával...

PCOS jár hiperprolaktinémiával? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

2010 augusztusában kezdődött az egész tejcsorgással. Akkor szedtem fogamzásgátlót is(volina), de alig 1 évig. Azóta voltam többféle vizsgálaton(amik negatívak lettek) és orvosnál(2 idegsebész, 1 neurológus + aki leletezte a koponya MR-emet+ 1 ismerősöm orvosa is megnézte a leleteimet és az endokrinológus). A neurológus látott valamit a képeken a 2 idegsebész és az endokrinológus pedig nem.


Már egy éve szedek különböző gyógyszereket(bromocriptin, norprolac) de egyik se használt(most néztem utána, hogy dopamin-antagonista intolerancia állhat a háttérben) és már csak 1 gyógyszert tudok kipróbálni utána műtét. A laborértékeim mindig jók voltak akár szedtem gyógyszert akár nem(a prolaktin 19-nél magasabb se volt és még így is bőven benne vagyok a 25-ös határértékben)


Most néztem alaposabban a pconak és hiperprolaktinémiának utána és habár csak 1 tünet stimmel(hogy állandóan éhes vagyok) elkezdtem erre gyanakodni, habár nem vagyok se szőrös, se elhízott menstruációm is van normálisan.


2013. ápr. 1. 22:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!