Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korban állandósul a...

Hány éves korban állandósul a menzesz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 13:04
 1/5 anonim válasza:
Ez mindenkinek változó. Valakinek az első pár alaklomnál már állandósul, valakinek még a 20-as éveiben sem.
2009. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem 10 évesen jött meg az első, és azóta állandó. Van akinek még 24 éves korában sem rendeződik ( mondjuk ez már kórosnaktekinthető), általában 16-18 éves korig rendeződik. De mindeki más....

277N

2009. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, de általában kell hozzá pár év. Attól függ, kinek és hány éves korában jött meg. Én spec 19 vagyok, de még csak kb-ra tudom belőni mikor is jön meg (pl. tudom, hogy az első naptól számítva 25-30 napra, de ha már órák kérdése, akkor érzem hogy jönnep a "piros napos ünnepek"), van amikor nem is számítok rá, mert a szervezetem épp nem úgy gondolja és előbb beüt a ménkű... Tabi szedésével meg persze beáll rendesen, csak aztán ha elhagyod, akkor lesz megint 1 szép menet, hogy a pluszban bevitt hormonok kiürüljenek belőled.
2009. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ált. 21éves korig bekell hogy álljon!

Ha ez nem történik meg akkor dokihoz kell menni!

2009. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 12 éves koromban jött meg, most 14 vagyok de még mindig van hogy akár heteket is késik :S
2010. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!