Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most azért kell oda járnom és...

Most azért kell oda járnom és idegesítenem magam, hogy megmondják, hogy nem normális? Mert ezt eddig is tudtam!

Figyelt kérdés

A háziorvosom elküldött hormonvizsgálatra mert kicsit több a súlyom mint kéne és szőrösebb vagyok a kelleténél (comb, has). Eddig kétszer voltam ott, egyszer vért vettek, aztán hasi UH, ott volt valami de nem tudom mi mert arra sem képesek, hogy közöljék velünk a dolgokat. A nagymamámhoz jár egy ápolónő és ő mondta el annak a vérnek az eredményét amennyire ért hozzá. Most nem tudom, hogy mi van a pajzsmirigyemmel de minden épphogy határeset, szóval azt mondta, hogy nem biztos, hogy adnak rá gyógyszert. Vagy nem tudom már hogy mondta. Szóval akkor most elmondják majd, hogy mi bajom van és ennyi? Nem csinálnak vele semmit?

Fogok menni majd cukorterhelésre is.


Szóval akkor csak azért járjak, hogy mindig felidegesítsem magam azzal, hogy állandóan vetkőznöm kell és megmérnek? Utána meg mondják, hogy magas a vérnyomásom.

16/L


2013. márc. 28. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd meg az orvost, hogy magyarázza meg a leleteidet. Jogod van tudni, amit akarsz. Ne engedd, hogy köntörfalazzon, vagy lerázzon.
2013. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orvosnak kötelessége normálisan tájékoztatni az állapotodról. Ne hagyd békén, amíg érthetően el nem magyarázza, hogy mi a fog Veled történni!
2013. márc. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!