Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mensim, van valami...

Késik a mensim, van valami ötletetek, hogy mi az oka a késésnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

januárig rendesen 28 naponta megjött, februárban viszont 4 nappal később. ma 2 hete, hogy utoljára szeretkeztem a barátommal (megszakításos "védekezés" -> tudom, hogy nem védekezés és nem kérek kioktatást), és mivel már meg kellett volna jönnie ezért ma vettem egy tesztet ami negatív lett. mielőtt elvégeztem volna egy kisebb folt vért találtam a bugyimon, de ennek ellenére ugye elvégeztem a tesztet és ahogy írtam negatív lett. még mindig nem jött meg, a hasam folyamatosan morog és néha egy kis ideig fáj, de semmi vér. mi miatt késhet? esetleg tévedhetett a teszt (lily)? ha viszont tévedett akkor miért volt ott az a kis vér folt? vagy a múltkori 4 napos késésnek lehet köze ahhoz, hogy még nem jött meg? (a normális válaszokat előre is köszönöm)


17/L


2013. márc. 28. 17:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A terhességi teszteknél aranyszabály, hogy negatív irányba tévedhetnek, tehát ha negatívat mutat, attól még lehetsz terhes, ha a teszt pozitív akkor viszont biztos a terhesség.

Ismételd meg a tesztet vagy menj orvoshoz.

2013. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!