Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mensim, van valami...

Késik a mensim, van valami ötletetek, hogy mi az oka a késésnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

januárig rendesen 28 naponta megjött, februárban viszont 4 nappal később. ma 2 hete, hogy utoljára szeretkeztem a barátommal (megszakításos "védekezés" -> tudom, hogy nem védekezés és nem kérek kioktatást), és mivel már meg kellett volna jönnie ezért ma vettem egy tesztet ami negatív lett. mielőtt elvégeztem volna egy kisebb folt vért találtam a bugyimon, de ennek ellenére ugye elvégeztem a tesztet és ahogy írtam negatív lett. még mindig nem jött meg, a hasam folyamatosan morog és néha egy kis ideig fáj, de semmi vér. mi miatt késhet? esetleg tévedhetett a teszt (lily)? ha viszont tévedett akkor miért volt ott az a kis vér folt? vagy a múltkori 4 napos késésnek lehet köze ahhoz, hogy még nem jött meg? (a normális válaszokat előre is köszönöm)


17/L


2013. márc. 28. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Az a kis vér lehetett a beágyazódás jele.

Elég nagy rá az esély, hogy gratulálhatunk, kismama. Miből fogjátok felnevelni?

2013. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

lehet ciszta,nem megfelelő táplálkozás,érzelmi sokk,de ha lehet ne így védekezzetek,2 testvérem van,mondanom sem kell ellenünk is így "védekeztek"

ha nem bízol a tesztben vegyél egy másik fajtát is

amúgy velem is volt már ilyen,pár hétig így pár naponta 1-2 csepp jött,nem jelent feltétlenül terhességet

2013. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Lehet hozzá köze, van olyan nő akinek huszonéves korában sem áll be rendesen a ciklusa. Amúgy vegyél még egy tesztet a biztonság kedvéért, annak ellenére, hogy fáj a hasad. Lehet hogy meg fog jönni, de jobb félni mint megijedni :)
2013. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dirkham válasza:
petefészekciszta is lehet, sztem menj nőgyógyászhoz.
2013. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Persze hogy leeht petefészekciszta, meg az is lehet hogy attól a tusfürdőtől amit használ, bőrrákot kap. Ne ijesztgessétek már jobbra meg balra, 17 éves a lány, simán lehet hogy még rakoncátlankodik a ciklusa. Az hogy nem védekezett az baj, ezért kell tesztet venni, és ha továbbra sem jön meg, akkor orvoshoz kell menni. Petefészekciszta.....
2013. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
érzelmi sokk meg minden olyan dolog megvan ami miatt alapból késhet. és van cisztám is ami miatt egyszer már voltam nőgyógyásznál és azt mondta, hogy azzal nincs semmi probléma, mert menstruáció előtt megnövekszik utána pedig "összemegy". aggódok, hogy az lesz amit ez első kommentelő írt :/
2013. márc. 28. 17:37
 8/11 A kérdező kommentje:
mint ahogy írtam ma volt 2 hete h utoljára szeretkeztünk és múlt hétvégén vagy max hét elején kellett volna megjönnie. teszt ma délelőtt megvolt és ahogy írtam negatív lett.
2013. márc. 28. 17:39
 9/11 A kérdező kommentje:
egy dolgot amúgy nem értek... ha az a kis vér a beágyazódás jele volt.. és utána csináltam a tesztet akkor a teszt volt rossz? vagy mi?
2013. márc. 28. 17:57
 10/11 anonim válasza:
Lehet hogy rossz volt, de nem is teljesen megbízhatóak a gyorstesztek.. menj el orvoshoz.
2013. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!