Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethet ott lent és...

Mitől viszkethet ott lent és mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma reggel úgy keltem, hogy viszketett. Még szűz vagyok, nem tudom mitől lehet, és félek, mert nincs senki, akinek elmondhatnám és segíthetne. Pénzem nincs, hogy vegyek valamit hüvelygombára, de nem is biztos hogy az van. Van valami itthoni megoldás? Azt olvastam, hogy a kamillás ülőfürdő jó rá, de azt hogy kell csinálni? Segítsetek, nagyon félek. 15/L

2013. márc. 25. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menned, hiszen Te is írtad, hogy nem is biztos, hogy hüvelygombád van, és tényleg nem biztos! Csak az a biztos, amit a doki mond!
2013. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először nőgyógyász, aztán lehet hogy bőrgyógyász lesz belőle. Én annak idején a suliba szedtem össze valakitől kézfogás útján gombát. Az ember megvakarja és már kész is a baj! Szerencsére azóta nem volt ilyen gondom.
2013. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
veszel kamillát és kiáztatod meleg vízben ,leszűröd és beleülsz..mondjuk egy lavórba... próbáld meg :) ha összeszedtél vmi gombát akkor valószínű hogy intenzív folyásod is van
2013. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tényleg fordulj orvoshoz, az is lehet hogy bélgiliszta...
2013. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Canesten combit kellene megpróbálnod, 1000 ft körül van a gyógyszertárban és néhány nap alatt segíthet.
2013. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 59%-os! Értsd már meg, hogy a Canesten nem mindenre jó! Miért akarsz mások egészségével játszani?


Honnan tudja, hogy a hüvelygyulladását gomba okozza?


Mellesleg csak gombából 3 féle, baktériumból és vírusszerű szervezetből 20-nál többféle okozhat fertőzést! Ezek más-más kezelést igényelnek. Történt kivizsgálás?


A canestenes ostoba tv reklámot be kellene tiltani, mert a nőket az orvoshoz menetel helyett egy 30 éves elavult gyógyszer használatára, öngyógyításra biztatják.


Mellesleg az elhanyagolt folyás méhszájsebet okozhat, ami már a méhnyakrák előszobája. A hüvelygyulladás kórokozói megbetegíthetik a húgyhólyagot, sőt akár a vesét is.


Tehát nem lehet félvállról venni!


Mielőbb menjen orvoshoz a szakszerű kezelés érdekében!


Nagyon vigyázzon a higiénére!


Üdvözlettel:


dr. Petróczi István


Ezt olvasd el!


[link]


Innen van az idézet.

2013. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az idézőjelet elfelejtettem kitenni.
2013. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 11:00-s vagyok.


"Ha a hüvelyeddel panasz van, érdemes először megmutatni nőgyógyásznak, mielőtt bármit belekensz. Igaz, hogy a hüvelygomba gyakori, de azért más gond is lehet odalent. Visszatérő panasz esetén, orvossal egyeztetve szóba jön a házi patikából való „önellátás”. Legjobb pedig a kiváltó okok és hajlamosító tényezők kerülése lenne, de ezekről majd máskor írok."


[link]

2013. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!