Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miből tudom, hogy hüvelygombám...

Miből tudom, hogy hüvelygombám van?

Figyelt kérdés
2007. szept. 13. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Égő viszkető érzés nemiszervednél. Rosszabb esetben már darabos folyás és büzős szag ott lenn. NEM JÁTÉK! HA EZT TAPASZTALOD FORDULJ A NŐGYÓGYÁSZODHOZ!
2007. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
93%
Ha a nemiszerved színe megváltozik, tehát piros lesz, és a folyásod színe és állaga megváltozik.Sajnos én ezt többször tapasztaltam tampon használata után, pedig mindig kezet mostam előtte-utána is. Nem tudok mit tenni ellene és nem tudom miért van.Nem szabad játszani vele,fordulj minél élőbb nőgyógyászhoz! Magától nem fog elmúlni!!!
2007. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Elsőre csak viszket, aztán már csíp, ha sokáig halogatod, már ülni sem tudsz, annyira fáj, fel is hólyagosodhat kívülről az egész nemi szerved. Nagyon vigyázz ezzel, én 15 évesen nem vettem komolyan, meg szégelltem szólni anyukámnak meg nem mertem dokihoz menni, és borzalmasan szenvedtem tőle, egészen addig, amíg egyszer az utcán el nem ájultam a fájdalomtól, akkor elmondtam anyukámnak és elmentem dokihoz, aki egy hét alatt rendbehozott annyira, hogy suliba tudtam menni, két hét alatt teljesen elmúlt. Ha időben elkezded kezelni, hamar megszabadulhatsz tőle, de vedd nagyon komolyan az ilyesmit.
2007. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!