Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz most, hogy alakul tovább?

Mi lesz most, hogy alakul tovább?

Figyelt kérdés

A konkrét problèmàm: PCOS-s vagyok, fèl ève 3-as kezelèst tartom.Eddig kb. 35 napos ciklusaim voltak az utobbi 3-4 honapban. Ez a honap teljesen màs, annak ellenère, hogy ugyen ugy tartom a kezelèst. Ma vagyok a ciklusom 38. napjàn, de nem, hogy nem jott meg, pè-em sem volt. A homèrsékletem reggelente jo, ha a 36 fokot elèri,a ciklus soràn semmifèle homèrsèklet emelkedés, nyàk, sem mellfàjdalom nincs, szoval szerintem biztos nem volt pé, igy sajnos terhesség is kizàrt. Meddig vàrjak?

Azaz azt nem tudom, hogy most 1x csak majd megjon, ez egy pè nélkuli honap volt, vagy meg sem tud jonni, ha nem volt ovu, mivel progeszteron sem termelodott. Vagy nem is lesz menzesz, hanem ha eljon a kovetkezo pè ideje, az remèlem sikerul ès az utàn jon meg ha nem sikerul teherbe esnem..( Remèlem nem jon meg :))

Ilyenkor hogy van?


2013. márc. 23. 18:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!