Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek milyen női...

Ezek a tünetek milyen női hormonproblémára utalnak?

Figyelt kérdés
sajna a dokim eddig nem igen foglalkozott a bajommal, de lassan gyereket szeretnék, így megyek hozzá nemsokára egy komolyabb kivizsgálásra, de gondoltam megkérdezem hátha vannak itt hasonló tapasztalatok.. már fiatal korom óta sokszor elmaradt több hónapra a menstruáciom. csak gyógyszeres kezeléssel tudtuk visszaállítani. de csak pár hónapig utána újra nem jött meg. fogamzásgátlót szedtem egy-két évig de olyan tüneteim voltak hogy abba kellett hagyni. most kb fél éve nem jött meg. ez vajon milyen hormon probléma lehet? hallottam pajzsmirigyről, de eddig sosem mondta senki hogy probléma lenne. hallottam olyanról is ami férfihormon miatt van, túl sok van bennem. de nem hiszem, nem szőrösödök meg hasonlók, sőt. szóval, szerintetek mi lehet ez? kinek van hasonló tapasztalata, hallott esetleg valamit? és még egy kérdés, mostanság sokat fáj a bal mellem. mitől lehet? nem növekszik ( 30 vagyok), voltam kb egy éve rákszűrésen semmi bajom, szóval ilyen probléma sem lehet. és terhes sem vagyok. akkor mitől lehet még esetleg? jelenleg nem is diétázom, nem is sportolok olyasmi.. előre is nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2013. márc. 21. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég esélyes, hogy nincs peteérésed, és ez miatt marad ki a menstruáció.
2013. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
endokrinológushoz menj. Vagy meddőségi intézetbe. ott kivizygálnak. Biztos hogy hormonális probléma van a háttérben. hogy mi? Több midnen lehet, biztosaat csak alapos kivizsgálás után tudnak mondani.
2013. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!