Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már késésnek számít?

Ez már késésnek számít?

Figyelt kérdés
Múlt hónapba a menszeszem 12körül jött meg és 16-án múlt el.Most meg már 18-adika van ma és még sehol semmi ez már késésnek számít akkor?
2013. márc. 18. 13:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Ha rendszeresek a menzeszeid, akkor minden hónapban meg kell lennie, mikorra várod. Ezt mindig csak az előző hónaphoz viszonyítva teszed??

És sajnos a teherbeesés nem azon múlik, hogy akarod-e. Ha nem, akkor illik rendesen védekezni.

Majd írd meg, mi lett a teszteredményed.

2013. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
egyszer volt eddig hogy késett az is attól hogy fel fáztam.Most is van sűrű vizelési ingerem de nem csipja...
2013. márc. 18. 17:44
 13/17 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

A sűrű vizelési inger lehet a terhesség egyik tünete is. Ezért kellene tesztelned, hogy biztosan kizárd, esetleg megerősítsd, és akkor már meg is van a kérdésedre a válasz.

2013. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ma tesztelek a párommal eléggé ideges vagyok.Ma este azt mondják reggel jobb tesztelni de én már nem birok várni annyira ideges vagyok.szerinted nagy baj ha nem reggel tesztelek hanem estére?hogy kell használni a tesztet te mit tudsz róla?
2013. márc. 18. 18:22
 15/17 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Attól függ, milyen tesztet vettél. Olvasd el nyugodtan a használati útmutatót, abban minden le van írva. Azért szokták a reggelit javasolni, mert az tartalmazza a legtöbb HCG-t (terhességi hormont). De ha már most pozitív, akkor szinte biztos hogy babád lesz.

Amúgy én 35 hetes terhes vagyok...

2013. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
értem és ha babás lennék akkor mi az első lépés nő gyógyász az után?hogy megy ez a terhességi folyamat?
2013. márc. 18. 18:39
 17/17 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Írtam privátban!

2013. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!