Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhízok, ha szedem 1-1,5...

Elhízok, ha szedem 1-1,5 hónapig a Norcolut tablettát?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász írta fel, mivel 16 éves elmúltam, és még egyáltalán nem jött meg a havi vérzésem. Két dobozzal kell beszednem, attól elhízok? :(

2013. márc. 13. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért híznál el? Baromság. Én is szedtem 3x, de egy gramm nem jött fel rám. Inkább az miatt kéne aggódnod, hogy még nem menstruálsz, mert lehet, hogy súlyos hormonális vagy egyéb betegség van a háttérben és nem ilyen b*romságokon, mint hogy hízol-e pár kilót... Legyél már értelmes!!! Az egészség előbbre való mindennél, vizsgáltasd ki magad endokrinológusnál és csináld, amit mond. A legkevesebb bajod lenne az a pár kiló. Istenem...
2013. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Egyénenként változó lehet egy gyógyszer mellékhatása..


Be is akarod szedni a gyógysz@rt? Milyen egyéb megoldásokat próbáltál ki? Orvos -> gyógyszer és ennyi volt a kivizsgálás? Azért nem jött meg még a mensid, mert nem szedtél elég gyógyszert? O.o

2013. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tőle hízni. Amikor én szedtem pár hónapig nagyon jó közérzetem volt tőle. Jót tesz az idegeknek ez a hormon, nyugodtan szedd be.
2013. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Igen, csak nőgyógyászhoz mentem

2013. márc. 13. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Így is lehet játszani. Nyilván semmiféle kockázatot nem vállalsz, a gyógyszerek az egészségről szólnak, az életünk fontos részei.


Ironikusabb már nem tudok lenni, fáradt vagyok.

2013. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!