Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a menszeszem, és...

Nem jött meg a menszeszem, és sajna nem tudtam elérni a dokimat 2 napig, ezért elmentem egy másikhoz. Ő felírt Norcolut tablettát nagy dózisban. Ki szedi és mit tud róla?

Figyelt kérdés
Napi 6 szemet kellett szedni, amit 3 napig tudtam szedni olyan rosszul voltam. Rá egy hétre elértem a dokim és megállapított egy 4 sc-es cisztát. Felírta a Norculutot, napi 2 szemmel, de nem mondtam, hogy én már szedtem, mert nem akartam kavarni. Most viszont aggaszt, hogy nem teszek e rosszat ezzel? Ki szedi és mit tud róla?
2010. jan. 12. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted, hogy a dokidnak nem számoltál be róla.


Én még tini koromban szedtem, majd 20 éve, közti vérzésre. 2 hétig szedtem, utána megjött, és azóta sem volt közti vérzésem.

2010. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kötelességed tájékoztatnod a dokidat, hogy voltál másiknál és ő már felírta. Nem látnok és nem is gondolatolvasó.
2010. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne hülyéskedj már, nem mondod komolyan, hogy napi 6 tablettát beszedtél????? Túladagoltad! Vagy a dokid írt el, vagy félreértetted, de a Norcolutból egyet, vagy kettőt szabad csak beszedni naponta!!!!!


Persze, hogy rosszul lettél, hiszen túladagoltad!


Nekem is többször kellet már Norcoluttal meghozni, 7 napig kellett szednem napi KÉT tablettát!


Rosszat nem teszel a Norcoluttal, ha előírásszerűen szeded, viszont szólnod kellett volna, hogy mennyit szedtél be belőle. A tájékoztatóban is benne van, hogy napi 1-2 szemet lehet szedni belőle.

2010. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A doki így írta fel!!!
2010. jan. 12. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Miota nem jött meg?????
2010. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
40 napja!
2010. jan. 13. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az semmi!!!
2010. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

6 szem? XD tejóóég...szép túladagolás!

A norolut tényleg megszünteti a korai terhességet?

2010. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!