Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Kb már...

Miért nem jön meg? Kb már 3-4napja késik. Nagyon agòdom. Lehet az idegességtől is? és egy erős felfázástòl mennyit késhet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 11:43
 1/8 anonim válasza:
Először is hány éves vagy ? :DD
2013. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18.de ez miért annyira fontos?:D
2013. márc. 13. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért kérdezte az első válaszoló a korodat, mert az első 1-2 évben normális több hónapos kimaradás, úgyhogy igenis nagyon fontos az életkor!
2013. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként az idegeskedés is befolyásolja a menstruációt.
2013. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát ha 18 éves vagy az már eléggé fura...mert oké hogy először késik nekem összevissza volt..2 hónapig nem jött meg aztán egy kicsi szóval teljes káosz :DD de az idegesség is nagyon befolyásolja... :DD de szerintem menj el orvoshoz (:
2013. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bármitől lehet, még az is előfordulhat hogy kimarad egy, hiszen nem gépek vagyunk, hanem nők.

Terhesség kizárva?

2013. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) es ha felfaztam az mennyire befolyasolhatja?mert ebben a honapban nagyon fel voltam fazva de aztan vettem ra teat is atool lett jobb.
2013. márc. 13. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, az is befolyásolhatja.
2013. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!