Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borotválás után 2 nappal...

Borotválás után 2 nappal kijött valami a puncimba. :S Mi lehet ez? Szőrbenövés? :O

Figyelt kérdés

Szóval.. A hasamhoz legközelebb eső ponton, ahol a nagyajkak vége van, ott van ez a valami. Nagyon fáj amikor hozzáérek, amikor wc-zés után kitörlöm...

Pattanás vagy szőrbenövés lehet? Mit csináljak vele? Nagyon fáj és idegesítő :(


2009. szept. 14. 05:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
szőrbenövés
2009. szept. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ehh de király.. :S

Köszi a választ

2009. szept. 14. 05:49
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
nekem is szokott olyan lenni, rohadt gusztustalan, es ha kinyomod, ujjbeggyel, es nem korommel! akkor elmulik, egy liter trutyi kisereteben...
2009. szept. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Eddig csak a szeméremajkamon volt, és a tetejénél kilátszott 1 pici szőrszál, kihúztam, és pár nap múlva elmúlt.

De ez elég beláthatatlan helyen van, nem tudom mit fogok kezdeni vele..

2009. szept. 14. 06:09
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
tükörrel
2009. szept. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd abba a borotválást,mielőtt nagyobb fertőzést kapsz!A divat nem ér annyit,mint az egészséged!
2009. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Fertotlenitsd rogton borotvalas utan az egesz teruletet, gyogyszertari alkohollal. Csipni fog, mint allat, de nem lesznek ilyen balesetek.
2009. szept. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt már jópárszor. Nem szőrbenövés, hanem szőrtüsző gyulladás (voltam vele orvosnál). Szerintem ne nyomkodd, mert még bajod lehet tőle. Barátnőm piszkálgatta és végül annyira begyulladt meg minden, hogy műteni kellett. Én békén hagytam (pedig még leülni se tudtam tőle) és két nap múlva magától elmúlt.
2009. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor nem nyomogatom.


Egyik hozzászólónak: nem divatból borotválom, hanem mert szerintem undorító amikor betétet használok és csupa vér a szőr... :S

2009. szept. 14. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
viszont, ha a szeméremajkaidon van, akkor az nem szőrbenövés, meg szőrtüszőgyulladás, hanem valami nemi betegség, herpesz, vagy ilyesmi. Szerintem.
2009. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!