Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mert nem megy fel a tampon?

Mert nem megy fel a tampon?

Figyelt kérdés

Az a problemam hogy nem megy fel a tampon a helyere! Sok szor probaltam berakni de nem nagyon sikerult. :/ Szeretnem nyarra megtanulni a teknikajat. Neked van vmi jo teknikad amivel konnyebben fel tudod rakni? Az masoknak sem sikerult eloszor felrakni? Neked sikerul? Akkor hany eves voltal? Szerinted van eselyem nyarig megtanulni a behelyezeset? Lehetseges hogy annyira szuk vagyok hogy a legkisebb o.b. tampon nem ferbe? :/ remelem nem. Kort es nemet is irjatok

14/l

Koszi a valaszokat!



2013. márc. 5. 05:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kort és NEMET is írjunk? Szerinted hány fiú fogja leírni, hogy igen szoktam én is tampont használni, de nem megy fel :(. xDD

FAIL

2013. márc. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd! :)
2013. márc. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kinga1995 ***** válasza:

Nekem az jött be, hogy berakom az elejét ("a csúcsát"), elkezdem mozgatni jobbra-balra és közben finoman tolom. Aztán ha beáll irányba elindul fel.

Elsőre én is bénáztam, mire összejött, 14 voltam. Van esélyed megtanulni nyárig, de ha nem megy, ne erőltesd! Hagyj ki pár hónapot és próbáld meg újra!

Ha annyira szűk vagy, akk irány az orvos! :-D Mi lesz veled így a szexnél, meg a gyewrekszülésnél? :-D Azon a lyukon nagyobb dolgoknak kell átmenni gyárilag :-D

2013. márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezért nem megy, mert szűz vagy, ilyenkor még nem megy mindenkinek


22l

2013. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amig szűz voltam nekem sem ment fel, ez elég gyakori. Ez ilyen, van akinek simán felmegy van akinek egyszerűen nem.
2013. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! :)

Igen arra utana rajottem hogy foloslegesen irtam ki hogy irjon nemet!

2013. márc. 5. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!