Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen módszer vált be...

Nektek milyen módszer vált be menstruáció előrehozására?

Figyelt kérdés
Hallottam a vörösboros dologról,de nekem az abszolút nem segített, sőt még késett is pár napot. Kb 3-4 nappal szeretném előrehozni a menstruációm, nem szedek fogamzásgátlót
2013. márc. 4. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nem igazán lehet átvariálni. Vannak jó gyógynövény teák, de azok akkor hatnak, ha egész ciklusban megfelelően használják. A többi csak városi legenda.


Hány napos a ciklusod? Miért akarod előre hozni? Csak most akarod, vagy általánosságban rövidíteni szeretnéd?

2013. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát kb.már 6 éve menstruálok, de még mindig nem pontos. 7 napig szokott tartani, és az első 5napban nagyon erős. Általában a menstruációm utolsó napjától számítva olyan 22-27 nap után jön meg újra. A baj az, h ma jött meg, és holnap mentem volna nődokihoz...de így egyhamar nem jutok el, mivel jövő héten érettségizek, szóval csak utána lévő héten tudok menni (1nap rendel csak),addigra már 19-e lesz. Ha a 22. napra fog megjönni akkor kb 1-jén jönne, de ez nekem nagyon nem jó, mivel 3-án délután megyek el, és nem lesz alkalmam zuhanyozni másnap délig + nem is szeretném h dőljön belőlem a vér a buli közepén :S Jó lenne ha előre tudnám hozni olyan 28-29re, mert akkor már csak az utolsó napban lennék 3-án. Most kitolni próbáltam, hogy mehessek el még orvoshoz, 5napon át keresztül minden nap megittam egy citrom levét, meg szedtem c vitamint, de semmit sem segített :S nem tudom mit csináljak, annyira útálom, hogy mindig mindent elront :(
2013. márc. 4. 12:02
 3/6 anonim válasza:
Nekem nagyobb adag C-vitamin szedés esetén pár napon belül megjön. Illetve még a céklánál tapasztaltam, de ezt nem olvastam sehol, inkább csak egy észrevétel és lehet másnak nem is úgy működik.
2013. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én c-vitamint és egyéb vitaminokat szedtem egyszerre januárban,késett a havim 8 napot.

hétvégén szintén szednem kellett vitaminokat,előbb jött meg,több mint 1 héttel.

2013. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a C-vitamintól nem késnie kellene elméletileg?
2013. márc. 8. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
de,késett is januárban ahogy már írtam. Most mégis előbb jött.
2013. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!