Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány ember a nemiszervre jó...

Böbcsike kérdése:

Hány ember a nemiszervre jó ha sima szappant használ?

Figyelt kérdés

nem azért írtam h megbáncsak valakit is :) van akinek jó van akinek nem :)

kinek használ és kinek nem ? :) nekem nem használt kiszárította a bőröm stb és érzékeny lett tőle :)

tanács ha érzékeny bőrü vagy ne mosd odalent se szappanal se tusival :)



2013. márc. 4. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan igazad van, édesanyámnak rokonaimnakm sincs semmi bajuk a szappantól sem, de nekem valahogy szárít, ezért használom a lemosót.

De valóban ki kell próbálni és ami beválik, akkor azt kell használni.

2013. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja, aki meg semmit sem használ, az tegye azt, ha neki az jó.
2013. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
"Sőt, azt is tudom hogy sima szappannal puncit mosni nettó hülyeség."-sőőőőt nagyon nem tudod jól,!!!Miért ne lehetne?Nem belülről kell vele mosni nyilván, hanem kivülről.A hüvelygomba is belülről jön, ha nincs rendben az emésztésed és mondjuk csokit zabálsz állandóan, fehér cukros kajákat és fehér lisztet.Na akkor kijön.De ha normálisan táplálkozol és szappanal mosakszol semmi bajod nem lesz.Évek óta nem veszke lactacidot meg társait mert a sima szappan is jó(natúr).Ja és a kecsketejes szappan kifejezetten ajánlják a nemi szerv mosásáshoz, nőknek.
2013. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
"Jézusom!!!! Nő létedre ilyet kiirni?? intim mosakodó. nem ismersz ilyet?? még h sima szappan én szappant kézmosásra sem használok nem h intim mosakodásra. Neked milyen lehet az intim testrészed? rossz rá gondolni is!!!!"-nagyon buta lehetsz, olvass utánna.Mi a franc bajod lesz a szappantól atyaég....szerinted régen mivel fürödtek?Lett tőle bajuk?Nem.Akkor?
2013. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!