Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány ember a nemiszervre jó...

Böbcsike kérdése:

Hány ember a nemiszervre jó ha sima szappant használ?

Figyelt kérdés

nem azért írtam h megbáncsak valakit is :) van akinek jó van akinek nem :)

kinek használ és kinek nem ? :) nekem nem használt kiszárította a bőröm stb és érzékeny lett tőle :)

tanács ha érzékeny bőrü vagy ne mosd odalent se szappanal se tusival :)



2013. márc. 4. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

"tanács ha érzékeny bőrü vagy ne mosd odalent se szappanal se tusival"


NE hát, inkább túrósodjon be. Logikus. Én pasi létemre tudom az intim lemosó nevezetű dologról, te nem hallottál még róla?


Sőt, azt is tudom hogy sima szappannal puncit mosni nettó hülyeség.

2013. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Elég bonyolultan fogalmaztad meg a kérdést, de a puncira elég a sima meleg víz!
2013. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
66%
Jézusom!!!! Nő létedre ilyet kiirni?? intim mosakodó. nem ismersz ilyet?? még h sima szappan én szappant kézmosásra sem használok nem h intim mosakodásra. Neked milyen lehet az intim testrészed? rossz rá gondolni is!!!!
2013. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem azért írtam :) használok intim lemosót :) csak van olyan ember a környezetembe aki kételkedi ebben h a szappan irritálhat :)

nem mondtam azt h túrósodjon be :) sőt alapvető dolog az intimlemosó egy női polcon :) csak a véleményekre vagyok kivácsi h ki mit gondol a szappan használatáról intim területen ! nem kell leszedni a fejem érte :)

2013. márc. 4. 12:02
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
2. vagyok. Ha naponta használsz intim lemosót, akkor nem csak a káros baktériumokat ölöd meg, hanem azokat is, amik védenék a hüvelyed a fertőzésektől.
2013. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
na köszönöm :) végre valaki normálisan válaszol :)
2013. márc. 4. 12:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy hány emberére jó, de azzal a válasszal sem értek egyet teljesen, aki azt írja, h nem szabad minden nap használni az intim lemosókat. Ez részben igaz, de azért ha valaki jó minőségű lemosót használ, az nyugodtan használhatja minden nap. (Pl. a gyntima és a frezyderm ph4 nagyon jók)
2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis nem lehet naponta használni! Csak nem mindegy mit használsz. Tapasztald ki, hogy melyik jó neked, melyik nem szárít, stb..
2013. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Semmiképpen ne szappant használj, hanem valamilyen intim lemosót, esetleg gyenge tusfürdőt.
2013. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető dolog az intim lemosó?? Nah ne, én mindig is szappannal mostam meg, sose volt semmi bajom tőle.
2013. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!