Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 éve kűzködök folyamatosan...

1 éve kűzködök folyamatosan felfázással, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Márciusban kezdödött, azt hittem sima felfázás, majd vizeléskor iszonyatosan fájt, egy napig ment ez, vizelési ingerem volt, ha elmentem csak pár csepp volt stb. Nyáron újra előjött, majd szinte havi rendszerességgel. Az utolsó kegyetlen volt, sírva távoztam az alkalmak után a mellékhelységből, ráadásul 2 napig folyamatos égető-viszkető érzést hagyott maga után,(ez többször is megesett, nagyon kellemetlen). Se a nőgyógyászati se a vizeletvizsgálat nem mutatott ki semmit. Járt valaki hasonlóképp?

2013. márc. 2. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Urológiára kéne elmenned.
2013. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Urológia lesz a következő, én már szedtem mindenféle természetes dolgot erre, sajnos nem szüntették meg, mindig visszajött. Köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 2. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te egy éve kínlódsz, és nem az orvoshoz vezetett az első utad? Ne csináld, emberke! Nagyon nem tesz jót a vesédnek az, ha állandó gyulladásban van, sem összegészében a szervezetednek!
2013. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen már voltam vele orvosnál, először kaptam erre egy antibiotikumot, majd hónapokkal később egy erősebbet, a tünetek fokozódása miatt, kúraszerűen szedtem, hosszabb időre tünetmentes voltam, de megint visszatért.
2013. márc. 3. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!