Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál hol kell levetkő...

Nőgyógyásznál hol kell levetkőzni? Van valami próbafülke szerű rész vagy mi?

Figyelt kérdés
Most megyek majd először (16 L) de nem félek a vizsgálattól meg semmitől csak nemtudom hogy a gatyám meg a bugyim majd hova tegyem :D szoval van valami elkerített rész ahova be tudok menni majd?
2009. szept. 9. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, van egy függönnyel eltakart rész,székkel. ott vetkőzöl,és otthagyod a dolgaidat addig
2009. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
persze van egy öltöző fülke, és javasolt, hogy vigyél magaddal egy szoknyát is, mivel bugyit nadrágot le kell venni, és ha rövidebb póló van rajtad, mindened kilátszik, ha felveszed a szoknyát az úgy ápol és eltakar, amíg el nem kezdődik a tényleges vizsgálat
2009. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy elkertett rész, persze. Egyébként én szoknyában szoktam menni, és akkor csak a bugyimat kell levenni, így gyakorlatilag úgy jövök ki, mintha fel lennék öltözve és nem kell pucér seggel császkálnom az aszisztens előtt. :)
2009. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mikor én először voltam dokinál, közölte velem, hogy mindent vegyek le, a zokni maradhat. :) Modjuk az nem rossz ötlet, ha egy hosszabb felsőt veszel fel. Amúgy persze, van öltöző rész, ahol leteszed a holmidat.


Én voltam olyan magándokinál, ahol a sarokban volt egy fogas, meg egy szék, de nem volt lekerítve. Kicsit fura volt ott öltözködni. Bár a doki igyekezett átmenni a másik helyiségbe. :)

2009. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én mostani dokimnál nincs, csak egy szék. Kicsit furi, mert eddig mindig dokibácsim volt, ez meg nő, és így duplán fura volt, de aztán nem is zavart.neki ez a dolga, ő ebben profi (remélhetőleg) és a gyógyításra esküdött fel. Azért szólj, hogy te most vagy először. Ha jó fej, úgyis végigdumálja veled az egészet, így nem kell izgulni. A vizsgálat azért picit kellemetlen, erre számíts, de nagyon jól teszed hogy elmész!! Büszke lehetsz magadra!
2009. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!