Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ennyire a menstruáció?

Csimi88 kérdése:

Miért fáj ennyire a menstruáció?

Figyelt kérdés
Volt már valaki úgy, hogy menstruáció alatt annyira görcsölt a hasa, hogy hányt is, meg elájult? Csak az első napon. Mitől lehet ez? Egy évbe, kb. kétszer jön elő, a többi ciklus tűrhetően fájdalmas.

2013. febr. 21. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is rettentően szokott fájni. Hányni ugyan még nem hánytam szerencsére, de egyik barátnőmnek már volt ilyen nem is egyszer. Kb. fél éve viszont mindig hányingerem van az első nap, pedig előtte ez nem volt jellemző.

Ájulás közeli állapotba már kerültem, amikor megjött. Már nem emlékszem, hogy tényleg elájultam-e, elég régen történt.

Az első órákban, amikor megjön, én mindig az ágyat nyomom. Állni nincs erőm olyankor... :(

2013. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok. Az első nap nekem is feküdnöm kell. Szedsz rá valami speciális gyógyszert? Nekem a melegítőpárna csodákat tesz :)
2013. febr. 21. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért êrdemes kivizsgáltatni mert utalhat komolyabb dologra is!
2013. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Algoflex M-et szoktam bevenni. Nekem az első nap kb. 3-4 óra, ami elég kritikus, ez alatt veszek be minimum 2 algoflex M-et, de volt hogy már 3-at is bevettem ennyi idő alatt, ami biztos nem tesz jót sajnos...

Azt mondják a kamilla tea és a cickafark tea is jótékony hatással van. Én kamilláztam már párszor, de nem volt hozzá elég kitartásom, olyan rossz íze volt, hogy alig bírtam meginni. Pedig biztos érne valamit, ha innám.

2013. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a magas prosztagladin szint miatt!! (ez a hormon felelős a méh összehúzodásokért)
2013. febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is az prolaKtin és ez a tejelválasztásért felelős nem a méhöaszehúzódásért!
2013. febr. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De nagy jampi vagy utolsó! Csak hogy tudd, az előtted levő jól mondta, te meg nem bírtad ki, és kijavítottad. Na ebből az lett hogy teljesen baromságot írtál, leégetted magad eléggé...
2013. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

#5-s vagyok: én egy ORVOSI KÖNYVBŐL ÍRTAM KI a választ,szóval #6-os,te írtál hülyeséget :D

köszönöm #7-es!

2013. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!