Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy külfödiként itt magánorvoshoz menjek?

Figyelt kérdés

Magyarországon kell töltenem néhány hetet. De elég nagy medencei fájdalmaim jelentkeztek. szeretnék meglátogatni egy nőgyógyászt. Persze, nem állami orvoshoz akarok menni, mert tudom, hogy ott nem igazán fogadnak+ valamit fizetnem is kellene.

Szóval arra gondoltam, elmegyek egy magánorvoshoz. Ott kérnek valami olyan személyes iratot, ami hiányában nem mehetek el? Mert tisztában vagyok vele, hogy a magánorvosoknál főleg az a feltétel, hogy fizessük meg jól. Legalábbis sok helyen így van.



2013. febr. 20. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg neked a vizumoddal egyutt adnak egy egeszsegugyi biztositast is, amit feltudsz hasznalni jelenleg pl. Utlevellel rendelkezel, penzed van, fordulhatsz privat orvoshoz is.
2013. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem személyi és lakcímkártya kell(na meg persze pénz)!

A dokimtól egyszer megkérdeztem az egyik ismerősömnek,hogy román állampolgár mehet e,és azt mondta igen!

Magánorvos volt ő is!

2013. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pénz,más nem.
2013. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen-igen. Én is arra gondoltam, hogy csak pénz, esetleg valami okmány (útlevél, személyi). Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 20. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Della.
2013. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"esetleg valami okmány (útlevél, személyi)."


Most akkor orvoshoz akarsz menni, vagy irattároshoz?

2013. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kulfoldi, tehat vizumod van, amihez van egy kotelezo egeszsegugyi biztositasod, ezzel tudsz az orvoshoz fordulni, tapasztalat, ez tobb eve igy mukodik.
2013. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem szükséges a pénztárcádon kívűl!
2013. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak pénz kell. Sok-sok pénz. De miért félsz az okmányaid bemutatásától? Csak nem illegálisan vagy itt?
2013. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kulfoldi, akinek van egeszsegugyi biztositasa, akkor ingyenesen kotelesek ellatni, tehat nem kell fizetnie semmit. Tobb eve mar, hogy a vizumot, a beutazasi engedelyt, ennek a kifizetese nelkul nem adjak ki. Itt a kerdezonek problemai lehetnek a papirjaival, s valoban egy privat orvoshoz tud fordulni, ahol talan ellatjak, viszont azert fizetni kell.
2013. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!