Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Libresse vagy Always?

Libresse vagy Always?

Figyelt kérdés
Melyik vált be neketek jobban?

2013. febr. 17. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Libresse !
2013. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 nagynori212 válasza:
Az Always szerintem nedvszívóbb, viszont műanyag és nekem pl. nyáron volt, hogy piros lett tőle. A libresse bőrbarátabb, de nem olyan hatékony. Szóval, ha erős a vérzés, akkor always-ből a super változat, majd a mensi vége felé libresse. :) Én így tapasztaltam ki.
2013. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2013. febr. 23. 14:55
 14/19 anonim ***** válasza:

Én Először Libresse-t használtam,nekem az nagyon kényelmes volt,nem is éreztem meg semmi.. Viszont én azzal mindig átáztam :-$$

Nekem ebből a szempontból az Always jobb

2013. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 female_superiority ***** válasza:

Szegény Kingát miért pontoztátok le? A kérdésre válaszolt...


Én úgy vagyok, hogy ha kijön egy új betét, rögtön veszek és kipróbálom, sőt néha a régebben be nem váltakat is, hogy hátha változott azóta valami.

Utáltam az Always-t, éveken át a Libresse-re esküdtem, mert az Always-t túl műanyagosnak és nagynak éreztem. A Libresse-t meg kényelmes pamutosnak, ami jobban illeszkedett a puncimhoz, nem volt olyan vastag, nem éreztem annyira, hogy ott van.


Aztán amint kijött ez az új Always Platinum, jó szokásomhoz híven vettem következő hónapra egyet és nagyon meg voltam vele elégedve. Azóta Always Platinumot használok, a legkényelmesebb kapható betét!

Viszont sajnos nem kapni mindenhol :-/

Egy-két éve megújult az Always, Always MicroTouch lett belőle. Persze, hogy kipróbáltam :-)

Sokakl kényelmesebb lett, mint volt, vékonyabb, jobban illeszkedik, kényelmesebb a felüle (bár még mindig nem Libresse).


Szóval, ha kapok, Always Platinumot veszek, ha nem, akkor vagy Always-t (Microtouch-ost, már csak olyan van), vagy Libresse-t.


32/N

2013. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Teljesen mindegy, csak ne az a fura anyag legyen a fedőrétege, hanem az a puha anyagszerű. Az igaz, hogy mozgáshoz always, mert nincs az az isten, hogy a libresse bírja a gyűrődést azzal a fél centis ragasztócsíkkal... egyébként a naturella is jó. :)
2013. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Always egy kicsit műanyagos de nem ázol át mint a Libresse-vel vagyis legalábbis én átáztam és always-re váltottam a platinumosra nagyon puha és az nem volt műanyagos :)
2014. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ja és aki nem tudja hol lehet kapni platinumosat akkor mondom hol lehet.. én a tescoba vettem és kis fémdobozka is járt hozzá amibe belelehet tenni 3db betétet és nem kell egy csomaggal beletenni a táskádba vagy kotorni benne és tök jó 750 ft volt dobozzal anélkül azthiszem ..400-500ft de nagyon megéri mert nem egy csomaghoz van hanem kétcsomag betétvan összetéve és ugy jár hozzá sztem próbáld ki
2014. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a Libresse-re esküszöm.Az Always se rossz, bírja a strapát, de az az ócska réteg borzasztó rajta, sokkal hamarabb beleizzadok és bebüdösök tõle, mint a Libresse-tõl (ja és rendesen tisztálkodom!).Egyébként jó választás lehet még a Bella betét.
2014. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!