Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Adhatok vért, ha közben megvan?

Adhatok vért, ha közben megvan?

Figyelt kérdés
Holnap szeretnék menni vért adni, de nem tudom, hogy ez mennyire baj. Nem találtam ezzel kapcsolatban semmit.
2013. febr. 14. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem A+-os a vérem, és rákos lettem, sok vért kellett kapnom. Volt, hogy 2 napot is kellett várnom, hogy tudjanak szerezni vért.
2013. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tudok gratulálni az itt válaszolóknak! Legközelebb csak akkor írjatok, ha tudtok is valamit, hülyeséget mellőzzétek! Ma voltam ugyanis vért adni, azért inkább kivártam, hogy múljon el, biztos ami biztos alapon. Rá se kellett kérdeznem, a dokinő azzal kezdte, hogy azért ne akkor adjak vért, mikor megvan, hogy ne 2 végéből folyjon, főleg mivel ilyenkor a női szervezet automatikusan vasat veszít, ami befolyásolhatja az eredményt. Egyébként épp emiatt is tettem fel a kérdést, mert én erre gondoltam, de úgy látszik ezzel egyedül vagyok...
2013. febr. 20. 14:03
 13/13 A kérdező kommentje:
Nyilván, akinek nem inge...
2013. febr. 20. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!