Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magassarkú-testsúly arány?

Magassarkú-testsúly arány?

Figyelt kérdés
Ide tettem fel a kérdést, mivel reménykedek értelmesebb emberektől kapok választ. Nos: Van valami összefüggés e kettő között? Tehát Ha minél súlyosabb a nő, annál kevésbé bírja a magassarkú cipőt hordani? Kb 10 cm-es magassarkúban hamarabb megfájdul a súlyosabb ember lába, mint a 45-50 kg-osnak?
2013. febr. 10. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nos, az en főnököm volt vagy 120kilo, de sosem panaszkodott labdája sár, pedig nonstop stilettoban jarkalt.....
2013. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat en magamon vettem eszre. nem birtam magas sarkut hordani mert fajt a labam benne, aztan fogytam 10 kilot es mar tobbet nem is fajt :D
2013. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor még 30 kilóval könnyebb voltam, csak magassarkúban jártam... Persze akkor is megfájdult egy idő után a lábam, na de nem olyan hamar, mint most. Szóval igen, minél nagyobb a testsúly...annál hamarabb kényelmetlenné válik a magassarkú cipellő viselése.
2013. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez a probléma ! 19 vagyok 160 cm 60-61-62 kg.. 1-2 évvel ezelőtt míg 50-55 kg voltam sokszor viseltem 6-8 cm magassarkúkat (platform nélkül) és bírtam benne menni egész nap. Az utóbbi időben meg a szalagavatót is alig bírtam ki. Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 10. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet benne valami hogy ezért nem bírja már a lábad a magassarkút.
2013. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 50 kiló vagyok és nekem is megfájdul a lábam benne igaz ez függ attól hogy mennyire magas és mennyit megyek benne.
2013. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy a szalagok meg az inak mennyire bírják a strapát. Ha 60 kg vagy, nem jelenthetne problémát a magassarkú. Így szerintem más a probléma.
2013. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!