Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy 39 évesen...

Lehetséges, hogy 39 évesen klimax közeledik?

Figyelt kérdés
Hőhullámaim vannak nyár óta, bár más tünettel párosul (magas pulzus, rosszullét). Szívritmus zavarom van, de a hőhullám a klimax előjele, előtte már pár évvel is.
2013. febr. 10. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is voltak hőhullámaim 18 évesen, kiderült, hogy pajzsmirigy túlműködésem van

rosszullét is megvolt, magas pulzus is...

nem ártana egy vérkép, hormonpanelekkel

lehet még 1000 más dolog, nem csak klimax, de egyébként az is előfordulhat, ezt nevezik korai klimaxnak

2013. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem hinném,még ahhoz fiatal vagy.Egyszer azt mondta egy doki,kb akkor fog elmúlni mikor Anyukánknak is.
2013. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet,nem mindenkinél egyforma a klimax ideje.De a szívritmuszavar,tachycardia a pajzsmirigy túlműködés tünetei között szerepel leggyakrabban.Érdemes lenne TSH,T3,T4 szintet nézetned.
2013. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam, hogy akinek korán jött meg az első menstruációja, az korán is léphet a változókorban. Úgyhogy 39 évesen nem lehetetlen a klimax.
2013. febr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen korán is jelentkezhet a klimax. Sőt, már akár 30 évesen is.

De ahogy írtál, ezek a tünetek másra is utalhatnak. Menj el orvoshoz!

2013. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt nem írtam, hogy diagnosztizált pm. alul működésem van. Alul működésnél pedig pont lassú szívverés szokott lenni. Ezért sem értem.Holnap szív Uh.
2013. febr. 11. 00:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Szedsz thyroxint is? Mikor volt utoljára laborod?

Nekem pl.szívbillentyű rendellenesség miatt kell a magas pulzusra és az arrythmiára gyógyszert szednem. Elképzelhető keringési eredet is.

2013. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
75 mg Letroxot szedek. Holnapután megyek kontroll vérvételre, mert még mindig nem okés a pm-em. A kardiológus is csodálkozott, mert a magas pulzus túlműködés jele. Egyébként szívbill. zavar és további vizsgálatok jönnek. Köszi!
2013. febr. 11. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:
A menzeszed mennyire szabályos még?
2014. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szültél?
2014. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!