Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, orvoshoz...

Késik a menstruációm, orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy hete késik a menstruációm, ami eléggé aggaszt. Vagyis addig nem zavart, amíg az anyukám nem kezdett pánikolni. Szerintem még nem olyan hosszú idő ez, hiszen még nem állt be rendesen, legalábbis azt mondják, hogy 18 év alatt ez normális. És nekem amúgy is általában késik pár napot.. De anya eléggé be van kattanva és szerinte lassan orvoshoz kéne menni. De én nagyon izgulok, nem szeretnék elmenni, még soha nem voltam nőgyógyásznál.. Szerintetek normális, vagy tényleg orvoshoz kéne mennem? 16/L
2013. febr. 8. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várj nyugodtan egy kicsit... engem ennél időseben és komolyabb problémával is elküldött az összes nőgyógyász.

Remélem, hogy a te bajod hamarosan rendeződik :)

Amúgy a nőgyógyásztól ne félj!

2013. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2013. febr. 8. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
szeritnem sem kezd még veeld semmit az rovos. ha nem élsz nemi életet akkor nem kell egyenlőre aggódnod még belefér.
2013. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi bőven belefér. Nekem volt olyan h már beállt, de stresszes időszakban (érettségi) kimaradt egy teljes hónap, és ugyan úgy folytatódott mint ha mi sem történt volna. A doki sem tudna mit csinálni ha csak 1 hete késik... És ne izgulj miatta, mert attól is késhet
2013. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt szexuális kapcsolatod védekezés nélkül, akkor még ne aggódj.
2013. febr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne pánikolj, bőven belefér. Felnőtt nőknél is előfordul ritkán akár kimaradás is!
2013. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2013. febr. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!