Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti pisilés után hogy törlitek...

Ti pisilés után hogy törlitek ki magatokat?

Figyelt kérdés
Én speciel a kisajkak között is kitörlöm, mert ott is pisis leszek. Ez tényleg egészségtelen? Hogy kell normálisan kitörölni?
2013. febr. 5. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne egészségtelen? Minden nő különböző "ott" van akinek nagyok a kisajkai, nekik több odafigyelés kell ilyenkor. Van akinek kicsik, nekik egy gyors törlés és kész is van. Inkább az irányon szoktak vitatkozni! Elölről hátra vagy hátulról elölre. Ugyanis így esne kezére mindenkinek de ez nem jó. Elölről hátra felé a helyes irány. A fertőzések elkerülése érdekében.
2013. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elölről hátra szoktam. Nagyok a kisajkaim, és ezért szoktam ott is kitörölni, de erre anyum azt mondta, hogy a papírral megfertőzöm a hüvelyem.
2013. febr. 5. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem megujjazni kell magadat. De a papír elvileg steril! Ne fogdosd össze, Csak letéped és már törlöd is, és ne érj ahhoz a részhez ahova törölni fogsz. Csak a sarkát fogd meg, vagy a szélét. Ha nagyok a kisajkaid akkor nemártana kétszer törülni. Először középről a csikló irányába, aztán egy másik papírral a hagyományos módon.
2013. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy egészségtelen kitörölni.

Én pisilés után egy pár popsirázás és kész ,nem törlöm le.


13L

2013. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy egy régi kérdéshez hozzáírok még egy kérdést, de akkor a törlésnél kézzel nem is szabad hozzáérni a kisajkakhoz? Nem szabad széthúzni azokat?
2015. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4/5 te nem szoktad kitörölni???????? Ez komoly?
2016. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!