Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez menstruáció? Vagy valami...

Ez menstruáció? Vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok, május óta menstruálok. Kedden jött meg, azóta viszont csak valami barna, alvadt vér szerűség jön belőlem, illetve ha vécépapírral megtörlöm magam, akkor picit rózsaszínes lesz a papír (de inkább csak barnás). Kicsit meg vagyok ijedve, mert általában a második, harmadik napon elég erős szokott lenni, most viszont tényleg alig van. Ez mennyire normális?



2013. jan. 24. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak május óta menstruálsz, akkor nincs gond. Akár 2-3 év is eltelhet, mire normalizálódik a menstruáció. :)
2013. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor még csak egy párszor jött meg. Teljesen normális, hogy még nem rendeződött rendesen. Ne ijedj meg, máskor is lehet ilyen.
2013. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm a gyors válaszokat. :)
2013. jan. 24. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a második full ilyen volt,pedig az első rendesen megvolt,aztán a harmadik és negyedik is olyan volt mint az első szóval semmi baj!
2013. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még teljeasen ormális hogy nem egyforma a vérzésed és ha esetleg kimarad, ha nme élsz nemi életet(remélem még nem) akkor egyenlőre nem kell aggódnod.
2013. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!