Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, hogy ennyi idő...

Normális az, hogy ennyi idő után sem rendszeres a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Viszonylag fiatal vagyok még,de már 2 éve menstruálok.A baj az,hogy egyszerűen kiszámíthatatlan.Volt egy idő,amikor rendszeres volt,aztán kimaradt 2 hónapig,és most vagy minden hónapban(összevissza),vagy 2 hónaponta.Sosem fog normálisan beállni?:/



2013. jan. 23. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De be fog, csak idő kell hozzá. :)
2013. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,csak komolyan aggódtam,nem értem,hogy lehet ez,már 2 éve..mennyit kellene még várnii?://
2013. jan. 23. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még normális.Azt hallottam,hogy 3 év alatt kell beállnia.
2013. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek írták, ez normális, de ha aggódsz, abból sosem lehet baj, ha orvost kérdezel.

[link]

Akár őt is kérdezheted, és biztosabb választ fogsz kapni, mint itt bármelyikünktől!

2013. jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem 5 éve jött meg elősször és még mindig nem rendszeres. Nőgyógyászhoz járok természetesen, amikor fogamzásgátlót szedtem csak akkor volt pontos. Volt ,hogy hormonzavarom volt és fél évig nem volt meg. Szóval ne aggódj.
2013. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Mindenkinek ment a zöld kéz :D
2013. jan. 24. 19:46
 7/7 anonim válasza:
mivel hogy még gondolom mindig nősz még nem álandósult de semi baj nincs belöle mindig legyen betét/tampon amit használsz hamarosan álandósulni fog
2013. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!