Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózis lehet, vagy...

Endometriózis lehet, vagy csak az aranyér?

Figyelt kérdés

Nagyon váj "odalent" de csak menstruációs cikluban,de akkor nagyon... Voltam proktológusnál, mondtam neki, h menzeszkor fáj, de csak belső aranyeret állapított meg. De nagyon félek,mert nagyon fáj, és már egyszerűen ülni nem tudok... Anyának nem merek szólni,mert kiakad,amiért a neten keresek válaszokat, és nem tudom,hogy ezzel mit kell kezdeni,milyen orvoshoz kell menni...

Lehet,hogy csak az aranyér, vagy kezdjek aggódni?


2013. jan. 22. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz aki csinál is valamit. Anuydnak igenis szolj azt ne mondd hogy utána olvastál. Csak mondd azt hogy ez nagyon rossz és valamit kéne csinálni, biztos nem fogja azt mondnai hogy voltál már orvosnál ez van kislányom szenvedj scak tovább. Több minden lehet felesleges találgatni, biztosat csak orvos tud mondani. Mivel havikor jelentkezik mindenképp nögyógyászhoz menj el.
2013. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt a nőgyógyász állapítja meg?
2013. jan. 22. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
ha csak menstruációkor van a fájdalmad mindenképp neki kell kivizsgálni mi okozhatja. Az endometriózist egyébként csak egy módon tudják 100%-ban kizárni vagy megerősíteni mégedig szövettani vizsgálattal.
2013. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van Anyukádnak, ha baj van ne itt keress rá megoldást, mert látatlanban semmit nem lehet mondani, hanem orvoshoz menj!!!
2013. jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs igaza Anyának, de ebbe hadd ne kelljen belemennem...

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 23. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!