Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér! Mit tegyek?

Aranyér! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs milyen amikor valaki szül, de én a hátsómon ezt az érzést érzem!!!!

Egyszer félhónapja, a végbélnyílásom fájt, duzzadt volt meg cseppet véres széklet. Kamillavirággal kenegettem, kamilla teát ittam meg ülőfürdő.

De most tegnap este ahogy lefeküdtem, kicsit fájt, mondom áá biztos becsípődött vagy valami, reggelre elmúlik. A nagy..*****...reggel arra ébredtem hogy fáj minta nemistudom mi... De most nem a nyílásnál hanem az után bentebb van, valami Repanon(nem tudom hirtelen a nevét de ilyesmi) kúpot tettem fel. Meg most fő a kamilla a vízbe amit bekeverek teának. De kétpercenként ugrálok fel meg visítozok annyira fáj. Holnap iskola!!!!!

Ma tanulni is kéne de úgy fáj hogy inkább lekaparom a falat minthogy másra gondoljak :((

Itt halok meg én komolyan mondom, így még semmi nem fájt!!

Az hogy kakálni kelljen most a rémálmom. Mit csináljak, hogy elmúljon?? Mennyi idő? Ez jó amit most csinálok? Kúp-krém-kamilla tea?

Kérlek segítsetek, mert áááá !!! 14/L



2013. jan. 6. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Aurobin kenőcsöt és kúpot is kaptam, és naponta 20 percre kamillás fürdőbe ültem. :)
2013. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És mennyi idő még elmúlik? Holnapra van esély hogy ne én legyek a világ legagresszívabb embere?

(Pont ma meg is jött, waaaa én szerintem ha valaki hozzám szól most egy az egybe meg fojtom )

2013. jan. 6. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amíg menstruálsz, addig a kamillás fürdőt ne alkalmazd, csak a kenőcsöt és a kúpot. Hogy mennyi idő alatt múlik el, az attól is függ, hogy milyen kakilsz, mert ha keményet, akkor újra kijöhet. :)
2013. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úristen...ez rosszabb mintha eljött volna a 2012-es világvége. Még akkor lehet ezek szerint pár nap is...te jó ég..
2013. jan. 6. 11:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Algoflex Forte, kicsit tud enyhíteni a fájdalmon?
2013. jan. 6. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszok írója vagyok. Nem tudom, hogy Neked enyhíti-e a fájdalmat az Algflex forte, nekem nem volt arra szükségem. :)
2013. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Reparon az egyik legjobb gyógyszer a kezelésére, ám abban nincs fájdalomcsillapító.

Lidocain krémet is tehetsz rá ha nagyon fáj, de ezzel muszáj lesz orvoshoz menned.

Egyszer én is ezt csináltam, kentem mindennel, és egyre rosszabb lett. Végül fel kellett vágni!

A kamilla töményen nem jó rá, hidd el, tapasztalatból tudom.

2013. jan. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok.

Betettem a kúpot, főztem kamillát azt iszom. Bevettem egy Cataflam-ot meg egy Algofelx Forte-t.

Mivel nem tudok ülni, és sírok mint egy kisbaba, szerintem nem megyek suliba vagy három napig.

2013. jan. 6. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, mert ez nem normális dolog, hogy ennyire fáj.
2013. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a HemoClin gél enyhíti az aranyeremet, bár szerencsére nem fáj annyira, mint neked, de tudom ajánlani, már másnap sokkal kevésbé szokott fájni.
2013. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!