Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez mi? Aranyér? 14L...

Most ez mi? Aranyér? 14L kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom,hogy alapból hüvelygyulladásom van és 2szer voltam nőgyogyásznál első doki gyogyszere nem segített. Most három hónapig gyogyszert kell szedem (2.doki). Ülőfürdőt is szoktan csinálni de nem mulik el. (kamillás v. cickafű stb.) Kenem rozsamézzel is. Kiakadok hogy nem mulik el mert piros és fáj a puncim... Most asszem aranyerem is van. A fenekem nyílásánál k*rvára fáj!!! Néha ha ülök is. Most épp fekszek de igyis erzem. Nem akarok menni megint dokihoz nem is fogok mert lelkilegsem birom :(( szal. Mikor kakiltam picit volt hogy a papir véres volt. Most este lefekudtem odatettem egy tükrot és mintha kakilnék "kinyomtam" nemtudom hogy mondja. Ès ott a nyílásnál ilyen piros és dumó lilás dudor van ami fáj. Kakilni rémálom Már anya se tudja mit csinaljunk. Tiszta szerencsétlen vagyok élni is utálok szinte :((( mitől mulna el? Iszonyatosan rossz .
2012. dec. 18. 23:39
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia! Sajnos ez tuti aranyér! Volt egy pasim, akinek nagyon durva aranyere volt évek óta, és egy ismerősöm tanácsolta ezt a krémet: [link]

Elmúlt neki, és tudtommal azóta se jött elő. Nem ismerem ezt a forever céget, semmit nem tudok róla mondani, de ez a krém valóban segített neki. Elég drága, de megéri!

2012. dec. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezen a linken nem tudsz rendelni, de keresgélj, hogy megtaláld honnan tudnád beszerezni
2012. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos aranyér. :/ Nekem a terhesség alatt volt ilyen, akkor rectanal aidet használtam, mert gyógynövényekből készült. Ezt ajánlom neked is. Csak pozitív gondolatokat, ilyet nem mondunk, hogy élni is utálok tőle. ;) Fel a fejjel, el fog múlni. :)
2012. dec. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__37021..

Szia! :) Ezt a kérdést is Te írtad ki? Ezek szerint még nem jött rendben a hüvelygyulladásod sem? Egyébként amit most írtál, az tényleg aranyér.

2012. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én írtam, és még most sem múlt el.

Fél éve ezzel szenvedek és nem hogy javulna már jon is a másik.

2012. dec. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!